şifre kırıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nihi

Yeni üye
5 Tem 2007
14
0
arkadaşlar gmail şifremi dün değiştirdim ama şimdi koyduğum yeni şifreyi hatırlayamıyorum :(
aklımda olan bikaç kelime var ama genelde harfleri büyük küçük yazdığım için olasılıkları denediğim halde sonuca ulaşamadım bildiğiniz iyi bir şifre kırıcı varmı (kelime eklenebilen varsa daha ii olur)
yardımcı olabilirseniz çok sevinirim gmail 5 gün bekle diyor:( 5 gün beklemem imkansız çok önemli

serkan tr

Katılımcı Üye
23 Haz 2007
368
2
Beşiktaş
allah yardımcın olsn ( harfleri büyük küçük yazdıgın için şifre kırıcılarla da işin uzun sürebilir ama sen yine de tuncerbasdag arkadasımızın dediği gibi programlar bölümünde arattır )

nihi

Yeni üye
5 Tem 2007
14
0
sağolun arkadaşlar proğramlarda arattım ama uygun bişey bulamadım
açıkcası benim aradığım 2-3 kelimeyi içine girebileceğim ve sadece bunlardan varyasyon yapabilecek bişey

nihi

Yeni üye
5 Tem 2007
14
0
ohhhh beeee
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum gmail e geçmişte verdiğim 2. mail adresimi şifresini bulup aktive ettim bayaaa zor oldu ama sorun çözüldü

TEOMAN01

Yeni üye
2 Eki 2007
12
0
ağımdaki pcye hack

kablolu ağ üzerindeki kişinin pc sine girmek istiyorum ama erişim engellendi diyor. ne yapmam gerekiyor. acil yardım[/quote]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.