Şifreleri Unutulan Üyelikler Hakkında!

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Selamlar,

Sistemde vBulletin kaynaklı bir sorun bulunmakta ve şifrenizi unuttuğunuzda, "şifremi unuttum" kısmından gönderdiğiniz şifre sıfırlama kodu çalışmamakta.

Onun için bu bölümü misafirlere de açtım ki, konu altına yazıp yardım isteyebilsinler.

* Benzer şekilde eski hesaplarına erişim yapamayan, şifresinde sorun yaşayan varsa form doldurabilir.

Şifrenizi geri almak için gereken bilgiler;

-Nickiniz,
-Üyelik tarihiniz,
-Varsa önceki nickiniz (değişim yaptıysanız)
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi.

Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde üyelik bilgileri incelenecek ve doğruluğu sağlandıktan sonra yeni bir şifre mail adresinize gönderilecektir.

GÜNCELLİĞİNİ KORUMAKTADIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
114
Antalya
bolder nicki ile sisteme kayıtlıydım ama üyeliğimin bağlı olduğu email adresimi ve şifresini kaybettim ...haliyle sizdende yeni şifre alamıyorum

size vereceğim yeni email adresime yeni şifre yollarsanız sevinirim...

nick : bolder

email adresim : [email protected]

şimdiden ilginiz için teşekkürler

Belirttiğiniz kullanıcı adı-mail adresine kayıtlı kullanıcı bulunmamaktır.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Merhaba, ben üyelik talep ediyorum... Ne zaman üyelikler açılacak ?
DeneyimsizDenek

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
114
Antalya
Ailelerimize kufretmekten bile geri kalmayan, kansız, şerefsiz, insanlıktan mahrum kalmış namus yoksunu, Türklüğün yüz karası hayvanlar nedeniyle burası yönetici onaylı hale getirilmiştir.

Bu nedenle post attıktan sonra yöneticiler onaylayana kadar gözükmeyecektir. Post attıktan sonra bizler onaylayacağız, gozukmediginden dolayı tekrar yazmanıza gerek yok .

FreeeagLe

Yeni üye
19 Mar 2017
23
0
Ben 2010 yılından beri THT üyesiyim ancak şifrem geçersiz yani giremiyorum yanlış bir şey olmalı..Bunun için şifre yenileme bağlantısı gönderdim biliyorsunuz ki @w.cn adresleri artık kullanılmıyor ve benim kayıtlı postam @w.cn li alternatif postaya bağlı üyeliğimi geri istiyorum kullanıcı adım ||ßTM~®áMCØ|| idi mail gönderdim ancak cevap gelmedi bu formu doldurup buraya mı göndereyim yoksa yine maile mi ? gönderdiğim mail turkhackteamiletisim [at] gmail.com buydu..
Gerekliyse buraya şöyle bırakayım :

-Nick : ||ßTM~®áMCØ||
-Varsa önceki nick: Yok
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz : [email protected] ( Hocam ya bu yada bağlı olan mail buna ait diye ben alamıyorum)
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi : [email protected]

Not : Eğer son şifre lazımsa onuda gönderebilirim. ( Pm atamıyorum mesaj sayısından dolayı bilginiz olsun)

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
114
Antalya
Ben 2010 yılından beri THT üyesiyim ancak şifrem geçersiz yani giremiyorum yanlış bir şey olmalı..Bunun için şifre yenileme bağlantısı gönderdim biliyorsunuz ki @w.cn adresleri artık kullanılmıyor ve benim kayıtlı postam @w.cn li alternatif postaya bağlı üyeliğimi geri istiyorum kullanıcı adım ||ßTM~®áMCØ|| idi mail gönderdim ancak cevap gelmedi bu formu doldurup buraya mı göndereyim yoksa yine maile mi ? gönderdiğim mail turkhackteamiletisim [at] gmail.com buydu..
Gerekliyse buraya şöyle bırakayım :

-Nick : ||ßTM~®áMCØ||
-Varsa önceki nick: Yok
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz : [email protected] ( Hocam ya bu yada bağlı olan mail buna ait diye ben alamıyorum)

Not : Eğer son şifre lazımsa onuda gönderebilirim. ( Pm atamıyorum mesaj sayısından dolayı bilginiz olsun)
İlgili mail adresine, şifre sıfırlama maili gönderilmiştir.
İyi forumlar.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Şifre talebi

Cümleten selâm,
Çok uzun zaman oldu giriş yapmayalı,
Buradan bir kardeşim Solo'nun vefatını haber verdi,giriş yapmak istedim,
Ancak şifremi hatırlamıyorum,
İlgilenirse sevinirim Sezer :)

Nickiniz, Ghengis Khan
-Üyelik tarihiniz, Haziran 2009
-Varsa önceki nickiniz : yaptım,ancak hatırlamıyorum
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz : [email protected]

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
şifre talebi hk.

Merhaba,

Nick: Siber Turk
foruma kayıtlı mail:[email protected]

şifrem 365 gündür değişmediği için iptal olmuş ama hatırlayamadım.
foruma kayıtlı mail adresim kapatıldı, şifremin yeni mail adresime gönderilmesini bilgilerinize sunarım.

güncel mail: [email protected]

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Nickim : turquie
Kayıtlı mail : [email protected] olması lazım veya unuttum
Yeni mail : [email protected]
Not: Kayıt yapın nasıl oluyorsa olsun farketmez kayıt olmayı çok istiyorum

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Şifremi Unuttum.

Kullanıcı Adı : Dester
Kayıt Olunan Mail : Bilmiyorum. Unuttum.
Kayıt Olduğum Tarih : Unuttum.
Kanıt : Skype Konuşmaları , Hesap ÖM Konuşmalarını Söyleyebilirim. Ayrıca ben Olduğumu da kanıtlayabilirim skype : burak.deniz622

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
.

Lise yıllarımda aktif olarak forumda bulunmaktaydım ancak üniversite eğitimi için uzun bir ara verdim şuanda kullanıcı şifremi unuttum
Nick atlas_tr
E posta adresim ise [email protected]
Ancak e posta adresimin de sifresini unuttum ancak üyeliğim bulunursa eğer e posta şifremi bir şekilde bulurum ben

123

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.