Şifreleri Unutulan Üyelikler Hakkında!

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Nickiniz
BYSL4Y3R
-Üyelik tarihiniz,
01/2016
-Sistemde kayıtl olan e-mail adresiniz
Mail adresimi ban yediğim icin unuttum
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi
[email protected]

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
-Nickiniz,
Mustafa2636
-Üyelik tarihiniz,
Hatırlamiyorum
-Varsa önceki nickiniz (değişim yaptıysanız)
Hiç değişim yapılmadı.
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz
[email protected]
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi.
[email protected]

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
şifremi unutum

Selamlar,

Sistemde vBulletin kaynaklı bir sorun bulunmakta ve şifrenizi unuttuğunuzda, "şifremi unuttum" kısmından gönderdiğiniz şifre sıfırlama kodu çalışmamakta.

Onun için bu bölümü misafirlere de açtım ki, konu altına yazıp yardım isteyebilsinler.

Şifrenizi geri almak için gereken bilgiler;

-Nickiniz,
-Üyelik tarihiniz,

Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde üyelik bilgileri incelenecek ve doğruluğu sağlandıktan sonra yeni bir şifre mail adresinize gönderilecektir.

-bezor1
-1.ayın 2016 sı tam bilmiyorum eski oldugu için
-degiştirmedim hiç
[email protected]
[email protected]

Citoyen

Yeni üye
12 Ağu 2018
13
0
-Nickiniz = qwer954
-Üyelik tarihiniz = Ocak 2016
-Varsa önceki nickiniz (değişim yaptıysanız) = Hiç değiştirmedim.
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz = E mail adresimi ve şifremi hatırlamıyorum.
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi = [email protected]

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Üyelik Şifre Değiştirme Talebi

Selamlar,

Sistemde vBulletin kaynaklı bir sorun bulunmakta ve şifrenizi unuttuğunuzda, "şifremi unuttum" kısmından gönderdiğiniz şifre sıfırlama kodu çalışmamakta.

Onun için bu bölümü misafirlere de açtım ki, konu altına yazıp yardım isteyebilsinler.

Şifrenizi geri almak için gereken bilgiler;

-Nickiniz,
-Üyelik tarihiniz,

Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde üyelik bilgileri incelenecek ve doğruluğu sağlandıktan sonra yeni bir şifre mail adresinize gönderilecektir.

Nickim : injector
Üyelik Tarihim : 30-06-2018 10:59
Sisteme Kayıtlı E-Mail Adresim: [email protected]
Bana Ulaşabileceğiniz Bir E posta adresi : [email protected]

Se-ZeR Black-Box Admin

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
-Nickiniz, -Akıncı-
-Üyelik tarihiniz: 13-04-2013
-Varsa önceki nickiniz: dreamsoldier2
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz: Hatırlamıyorum hesap baya eski olduğundan çok eski bir mailime bağlı.
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi: [email protected]

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Nickiniz, -Akıncı-
-Üyelik tarihiniz,13-04-2013
-Varsa önceki nickiniz Dreamsoldier2
-Sistemde kayıtlı olan e-mail adresiniz: Hatırlamıyorum hesap baya eski olduğundan.
-Size ulaşabileceğiniz bir e-mail adresi: [email protected]

Godless Alpha

Yeni üye
4 Şub 2019
2
0
Merhaba. Uzun zamandır THT'ye giriş yapmıyordum. Geçenlerde girmek istedim ve hesabımın çalındığını fark ettim. Daha önceden profil resminde kendi kişisel fotoğrafım vardı.

Kullanıcı adı :ByFataLTR (https://www.turkhackteam.org/members/676756.html)
Mail adresimi değiştirmişler muhtemelen bu mail adresi kayıtlı değil diyor. ([email protected])
Hala [email protected] mail adresini kullanıyorum. Lütfen yardımcı olun 2012 yılından kalma hesabımdı. Konular açıyor kim çaldıysa. Lütfen bana ulaşıp yardımcı olun.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Onca zaman geçti hala bir geri dönüş alamadım.
Biri konuyla ilgilenebilir mi?

7 Tem 2007
9,550
89
Merhaba. Uzun zamandır THT'ye giriş yapmıyordum. Geçenlerde girmek istedim ve hesabımın çalındığını fark ettim. Daha önceden profil resminde kendi kişisel fotoğrafım vardı.

Kullanıcı adı :ByFataLTR (https://www.turkhackteam.org/members/676756.html)
Mail adresimi değiştirmişler muhtemelen bu mail adresi kayıtlı değil diyor. ([email protected])
Hala [email protected] mail adresini kullanıyorum. Lütfen yardımcı olun 2012 yılından kalma hesabımdı. Konular açıyor kim çaldıysa. Lütfen bana ulaşıp yardımcı olun.
Mail adresinde değişiklik olmamış. Yine de sıfırlama maili gönderdim.
Hesap ismi: DarkVega
Nick değişimi: Olmadı
Sistemdeki mail adresi: [email protected]
Ulaşım mail adresi: [email protected]
Ulaşım maili hesaba tanımlandı, sıfırlama maili gönderildi.
Nick:kurnaz95
Üyelik tarih:6 Nisan 2017
Mail: [email protected]
Gönderildi.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.