Sızma Testleri Silent Minerı nasıl inject edebilirim?

yorgun000

Yeni üye
23 Eyl 2023
31
2
Herkese merhabalar bu konunun yeri burasımı pek emin olamadım forumda yeniyim ve nereden konu açacağımı bulamadım yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın öncelikle.

Konumuza gelecek olursak ben silent miner kullanarak bir virüs yapıp onu örnek veriyorum csgo hilesinin içine enjekte edip biri tıkladığında hem minerin hemde hilenin çalışmasını istiyorum bu konu hakkında bilgisi olan yönlendirirse ve gerekli programlari ve süreci nasıl yapacağımı söylerse müteşekkir olurum.

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
Miner yapıp trainere enjekt etmenin anlamı yok. Hileyi yazarsın içine mineri de eklersin. Mesela aimbot butonuna tıklayan mineri tetikler tabii bu biraz sıkıntılı bir iş. Windows mineri tespit edeceğinden üst düzey kernel düzeyinde bilgi deneyim şart ki mineri gizleyebilesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.