Silinen Dosyaları Kurtarma ('Black-Ghost)

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Merhaba arkadaslar format sonrası veya yanlıslık ile silinen dosyalarınızı kurtarmak için yapılmış bir programdır.

file_recovery_image.gif

Dosya Kurtarma Aracı

File Scavenger silinmiş verileri geri getiren bir yazılımdır. Hatayla silinmiş dosyaları geri getiren bu küçük yazılım sayesinde artık yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirebileceksiniz. Ayrıca formatlı ve hatalı disklerden de veri kurtarmayı başarabilen yapısı ile birçok dosya kurtarma yazılımını geride bırakan File Scavenger ile artık dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Yalnızca diskin belirli bölümlerinden ve üzerine yeni veri yazılmamış bölümlerinden dosya kurtarabilen bu küçük program ile yanlışlıkla sildiğiniz ve hemen geri getirmek istediğiniz dosyaları çabucak bulabilir ve sisteminize geri yükleyebilirsiniz.

siyahyuruyen.gif

Downloand -İndiR

siyahyuruyen.gif

redblue58

Katılımcı Üye
26 Ocak 2008
910
2
İzmir
Evet bu programı bende kullandım. Basit seri ve verimi gayet elverişli bir program. Paylaşım için teşekkürler

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Bende önceden farklı program kullanmıştım.Onu çözemedim,ama bu basite benziyor.Ellerine sağlık çok yararlı.

Protezci

Yeni üye
23 Tem 2012
8
0
Böyle yararlı programları paylaştığın için çok teşekkürler.
Ellerine sağlık

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Tüm Proğramlar Var Ama Yapamıyoz Olmuyo İngilizcemiz yok komutanım.
teamdan yaparmısınız rica edersem dün akşam 8'den gece 5 e kadar uraştım ama sonuç 0 :S

İlk Defa Başıma Geldi :S

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Komutanım Tek Umudum Sizsiniz. Her Proğramı 10'Larca Defa Tarattırdım. Ama Olmuyor.
Eğer Yardım Ederseniz Çok Minnettar Olurum.

comboKOko

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
949
0
güzel programlar benimde web browser vardı şükür sildidim bulamadım program sayeisn geri geldi :

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.