Simülasyon oyunlarından hangisi tercihiniz?

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,767
678
Germany
Merhaba,
simülasyon oyunlarından hangisini
tercih edersiniz?
ben: bana göre iyi olanlar da olmayanlar da var fakat sevidğim real racing

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
Ben olaya Mobil olarak bakmak isterim.
RoRTOS bir android oyun geliştirme şirketi ve italyan bir firma işlerini oldukça güzel ve kaliteli yapmaklan beraber android games oyun sektöründe ciddiye alinmasi gerektigini oyunu oynadiginizda fark edeceksinizdir.
Rahatlatici ve Stresli bir oyundur
Gerçekleri ile birebir aynidir
Görselleri ve grafikleri oldukça dikkat cekici
Zaten oyunlari gercek uçak simülasyon kullanarak gelistiriyorlar yani Pilotlarin ders aldigi system üzerinden.

Buraya bırakıyorum bakin

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,767
678
Germany
Ben olaya Mobil olarak bakmak isterim.
RoRTOS bir android oyun geliştirme şirketi ve italyan bir firma işlerini oldukça güzel ve kaliteli yapmaklan beraber android games oyun sektöründe ciddiye alinmasi gerektigini oyunu oynadiginizda fark edeceksinizdir.
Rahatlatici ve Stresli bir oyundur
Gerçekleri ile birebir aynidir
Görselleri ve grafikleri oldukça dikkat cekici
Zaten oyunlari gercek uçak simülasyon kullanarak gelistiriyorlar yani Pilotlarin ders aldigi system üzerinden.

Buraya bırakıyorum bakin

Güzel bir oyun inceleyeceğim daha önce oynamıştım,

Eğer The Sims sayılıyorsa The Sims 4 :D Gerçek hayat simülatörü mübarek

Sayılıyor :D

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Microsoft Flight Simulator X
Autobahn Police Simulator
Farming Simulator
Omsi bus simulator
Ace combat

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.