Sinyal Kopyalayıcı

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,259
793
always, everywhere
Merhabalar, flipper zero gibi olmayan sadece sinyal kopyalama üzerine olan bir cihaz nereden bulabilirim Türkiye satışı olursa sevinirim
Televizyon lamba vs. den bahsediyorsan 38 khz bir infrared (kızıl ötesi) alıcı verici modül yeterli olacaktır 1 tane arduino alıp istediğini yapabilirsin

Araba vs. den bahsediyorsan ortalama 2.4Ghz sinyal aralığına sahip olan bir çift anten işini görecektir ama amacın sinyaller üzerinde ise hackrf daha mantıklı bir seçenek

sasorii

Katılımcı Üye
2 Mar 2023
258
107
nijerya
125 kHz RFID Kart Kopyalayıcı Arduino

sitenin güvenirliği hakkında garanti veremem
Televizyon lamba vs. den bahsediyorsan 38 khz bir infrared (kızıl ötesi) alıcı verici modül yeterli olacaktır 1 tane arduino alıp istediğini yapabilirsin

Araba vs. den bahsediyorsan ortalama 2.4Ghz sinyal aralığına sahip olan bir çift anten işini görecektir ama amacın sinyaller üzerinde ise hackrf daha mantıklı bir seçenek
ne tür bir sinyal ?
araba gibi şeyler evet şöyle diyeyim şuan bunun gibi şeyleri öğrenmeye yeni başlayacağım elektrik konusunda uzman birisinden yardım alarak güzel ve farklı birşey yapmayı planlıyorum bu 2.4ghz çift antenler nasıl kullanılır bu arada sinyal kopyalama için

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,259
793
always, everywhere
araba gibi şeyler evet şöyle diyeyim şuan bunun gibi şeyleri öğrenmeye yeni başlayacağım elektrik konusunda uzman birisinden yardım alarak güzel ve farklı birşey yapmayı planlıyorum bu 2.4ghz çift antenler nasıl kullanılır bu arada sinyal kopyalama için
Tam olarak yapmak istediğin şeyi söylersen ona göre yardımcı olmaya çalışayım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.