Şirket İçin Ekonomik Pc Önerisi

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
RAM
RAM FAZLA İHTİYAÇ OLMAYACAK AMA BİZ 4 GB YETERLİ BULUYORUZ

KİNGSTON 4GB DRR3 1333MHZ CL9 PC RAM BU 107 TL YDİ BEN ALDIGIMDA DOLARIN KURUNA GÖRE DEGİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR

İŞLEMCİ

Şirket Bilgisayarı oldugu için i3 çok rahat gidecektir. 4 çekirdek oldugu için işimiz muhasebe programlarında kasma donma alakası bile olmayacak

İNTEL CORE İ3 4160 SOKET 1150 3.6 GHZ 3MB ÖNBELLEK 22MM İŞLEMCİ

ANA KART
MSI TERCİH ETTİM ASUSDA TAKILABİLİR

MSU Z97 PC MATE İNTEL Z97 SOKET 1150 DDR3 3000MHXZ HDMİ&DVI

HARDDİSK

Hard disk 1tb koyduk çünki harddisk ihtiyaç oluyor dosya verileme yedekleme gibi işlerde ihtiyacımız olacak. harddisk wd tabi dünya lideri harddisk markasıdır

WD 3.5 1TB CAVİAR BLUE 64 MB CACHE DİSK

CD DVD

CD DVD O KADAR ÖNEMİ YOK UCUZ BİŞEY ALDIK

PIONER DVR-S21LBK 24 X DOUBLE LAYER LABEL FLASH SATA DVD YAZICI

toplamda ben bunu 2.35 dolar kurundayken almıştım şuanki kura göre tahmini 1450, 1470 tl olmuştur ben 1.336ya almıştım

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
RAM
RAM FAZLA İHTİYAÇ OLMAYACAK AMA BİZ 4 GB YETERLİ BULUYORUZ

KİNGSTON 4GB DRR3 1333MHZ CL9 PC RAM BU 107 TL YDİ BEN ALDIGIMDA DOLARIN KURUNA GÖRE DEGİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR

İŞLEMCİ

Şirket Bilgisayarı oldugu için i3 çok rahat gidecektir. 4 çekirdek oldugu için işimiz muhasebe programlarında kasma donma alakası bile olmayacak

İNTEL CORE İ3 4160 SOKET 1150 3.6 GHZ 3MB ÖNBELLEK 22MM İŞLEMCİ

ANA KART
MSI TERCİH ETTİM ASUSDA TAKILABİLİR

MSU Z97 PC MATE İNTEL Z97 SOKET 1150 DDR3 3000MHXZ HDMİ&DVI

HARDDİSK

Hard disk 1tb koyduk çünki harddisk ihtiyaç oluyor dosya verileme yedekleme gibi işlerde ihtiyacımız olacak. harddisk wd tabi dünya lideri harddisk markasıdır

WD 3.5 1TB CAVİAR BLUE 64 MB CACHE DİSK

CD DVD

CD DVD O KADAR ÖNEMİ YOK UCUZ BİŞEY ALDIK

PIONER DVR-S21LBK 24 X DOUBLE LAYER LABEL FLASH SATA DVD YAZICI

toplamda ben bunu 2.35 dolar kurundayken almıştım şuanki kura göre tahmini 1450, 1470 tl olmuştur ben 1.336ya almıştım

Anakartdan biraz kısılıp 8 gb ram yapmak daha yararlı olur hocam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.