sistem geri yükleme yadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadaslar benim pc de sistem geri yükleme yapmak istediğimde :
sistem geri yükleme bilgisayarınızı kkoruyamaz.bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sistem geri yüklemeyi tekrar çalıştırın die bi hata veriyo nasıl düzeltebilirim

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
şimdi kardeş öncelikle masaüstüde bilgisarıma sağ tıkla ve özelliler de açılan ekranda sistem geri yükleme sekmesi olacak orada en baslarda bir yerlerde bütün sürücülerimdeki sistem geri yükleme yazısın yanındaki kutuya bak eğer dolu ise şu ana kadar yapmış olduğun hiç bir şey pcde sonradan hatırlanmak için bir yerde depolanmamış demektir ve onu açarsan pc açtığından andan baslayarak depo yapar eğer pcde bir sorun varsa ve o kutucukta dolu ise sistem geri yükleme yolunu unut derim ben sana

inş. yardımcı olmuşumdur

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
sistem geri yüklemesinin kapanmasına internette dolaşan ufacık spamların parmağı war sanada reg run platinum ve spyware doctor programlarını öneriyorum

LordMazuru

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
993
8
cd..
Başlat-Çalıştır ==> %Windir%\INF yazın.
Açılan klasörde ihtiyacımız olan dosyayı bulabilmemiz için "Gizli Dosya ve Klasör Göster" seçeneğini aktif hale getirmeliyiz.
Bunun için şu yolu izleyelim;
Araçlar---Klasör Seçenekleri---Görünüm---Gizli Dosya ve Klasörleri Göster
seçeneğini işaretleyin ve TAMAM'a basarak yapılan değişikliği onaylayın.

sr.inf dosyasını bulun ve sağ tıklayarak YÜKLE 'yi seçin.Sizden Service Pack 2 cd'sini isteyecektir.O yüzden bu işlemlerden önce mutlaka Windows XP SP2 cd'si optik sürücünüz içerisinde olmalıdır.
NOT
Eğer daha önce Windows klasörü içerisinde ServicePackFiles\i386 klasörü varsa cd'ye gerek yok demektir.
Sizden İstenilecek Olan Dosyalar

FILELIST.XML
RSTRUI.EXE
SR.SYS
SRCLIENT.DLL
SRDIAG.EXE
SRFRAME.MMF
SRRSTR.DLL
SRSVC.DLL
SRVSVC.DLL

yksel

Uzman üye
18 Tem 2008
1,192
2
39
sistem32
şimdi kardeş öncelikle masaüstüde bilgisarıma sağ tıkla ve özelliler de açılan ekranda sistem geri yükleme sekmesi olacak orada en baslarda bir yerlerde bütün sürücülerimdeki sistem geri yükleme yazısın yanındaki kutuya bak eğer dolu ise şu ana kadar yapmış olduğun hiç bir şey pcde sonradan hatırlanmak için bir yerde depolanmamış demektir ve onu açarsan pc açtığından andan baslayarak depo yapar eğer pcde bir sorun varsa ve o kutucukta dolu ise sistem geri yükleme yolunu unut derim ben sana

inş. yardımcı olmuşumdur
evet bende bunu arıyorum kutucuk içi boş yani kapalı deil ama yine açılmıyor ayrıca güvenli modda olmuyor bilen varsa ne olur yardım saygılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.