**Sisteminizdeki Gizli Trojanları 3 Saniyede Bul**

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break

14hf2gc9hq0.jpg

Arkadaşlar programı yeni indirdim ve crack inide yapıp full sürüme çevirdim.Bundan yaklaşık 5 gün önce bütün sistemimi kaspersky, bitdefender,antivir,nod32 ve panda ile taratmıştım ve hiçbir trojan yoktu makinemde.Bu programla tarama yaptım ve tarama 3 sn kadar sürdü ve 1 trojan yakaladı.Kullanımı oldukça kolay ve çok hızlı bir program.Trojan ve Rootkits leri yakalıyor ve yokediyor.Programı kurduktan sonra crack dosyasından çıkanları C - Program Files - UnHackMe içine yapıştırın ve full sürüme çevirin.Programı açıp check butonuna basın ve eğer trojan yada rootkits bulursa stop a basın ve temizleyin

İNDİR..! full

rar pass: turkhackteam.org

zikzavur

Yeni üye
21 Ağu 2007
6
0
3 saniyede tüm şistemi nasıl tarıyor hayret bu işte birşey var hiçbir Trojanları tarayamaz benim kanatım ve ben yükledim hiçbirşey bulmadı ve üstüne üstlük 2 gündürde virüs programı yüklemedim internete baglı oldugum durumda

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
tesekkurler guzel ...

1-emege saygı
2-bir tsk esirgemeyin
3-begendınız arkadasların paylasımlarda haklarınızı verınız
4- +rep esirgemeyiniz
5- hersey gonlunuzce olsun..

Ne MuTLu TuRKuM DiYeNe

solmezkc5oe0ad7.gif

nahrub

Yeni üye
4 Eki 2007
1
0
pc imde trojan oldugu halde bulamadı boşuna indirmeyin bir işe yaramıyor
ad-aware en iyisi bunun bulamadıgı trojan ları buldu ama yinede sagol kardes

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.