Site Çökertme programı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Nis 2014
191
0

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
Bunların hepsı ddos atak programı ddosla sıte cokertılmesı zordur botnet kullanmanızı tavsıye ederım Botnet Ddosdan 100 kat daha etkılı saldırı yapar

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Böyle Kimseye Yardımcı Olamazsın ,
- Vürüs Total Yok - Görseller Yok - Programla İlgili İyi Yada Kötü Herhangi Bi Açıklama Yok :)

kadir113

Üye
16 May 2013
92
0
Öncelikle Üst Rütbene Karşı Konuşma Şekline Dikakt Etmeni Öneririm Ayrıyeten GoodBye Ve Odesa Yamultur Programlarının Üzerine DDOS Görmedim O Yüzden Tercih Edilecegini Düşünmüyorum Ve Bir Başka Konuda HOİC Zaten Sabit Konuda Mevcut. Lütfen Araştırarak Konu Açınız

24 Nis 2014
191
0
Öncelikle Üst Rütbene Karşı Konuşma Şekline Dikakt Etmeni Öneririm Ayrıyeten GoodBye Ve Odesa Yamultur Programlarının Üzerine DDOS Görmedim O Yüzden Tercih Edilecegini Düşünmüyorum Ve Bir Başka Konuda HOİC Zaten Sabit Konuda Mevcut. Lütfen Araştırarak Konu Açınız

evet sende üstüne saygılı ol.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
sadece bu ddoslarla bsy yapamazsiniz ancak yavaşlatabilirsiniz siteleri, tam manasiyla site çökertmek için botnet gereklidir.(Resim ve Açıklama Eklersen Bilmeyen Arkadaslarin Yararina Olacagini Düşünüyorum)

Defacer RatChild

Yeni üye
23 Nis 2015
8
0
Kardeşim bunlar ile saldırı yapınca ddos kalkan olunca saldırı yapanın ip adresi gorunuyor nasıl kapatabılırz ip yi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.