Site hackledim ne yapabilirim

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
421
150
22
Merhaba Turk Hack Team ailesi.

Bir site hackledim. Ancak pişman oldum.

Adamlar hidrolik ile ilgili şeyler satıyorlardı.

Güzel bir script önerebilir misiniz böyle bir site için?

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
631
553
29
root
Ya kardeşim :D Sitenin backupu durur zaten. Adam farketmemiştir. Kapanmış bir site büyük ihtimal indexin bu kadar uzun duruyorsa. Sana neyin raconunu keselim? İlk defa mı hacking yapıyorsun ki elin ayağın titriyor. Tüm panellerde zaten site backupu alınır, adam geri yükler. Bu celallenme kime göre neye göre?

Scripte falan da gerek yok yani rahat ol.

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
421
150
22
Ya kardeşim :D Sitenin backupu durur zaten. Adam farketmemiştir. Kapanmış bir site büyük ihtimal indexin bu kadar uzun duruyorsa. Sana neyin raconunu keselim? İlk defa mı hacking yapıyorsun ki elin ayağın titriyor. Tüm panellerde zaten site backupu alınır, adam geri yükler. Bu celallenme kime göre neye göre?

Scripte falan da gerek yok yani rahat ol.
Teşekkür ederim açıklama için. Diğerleri hesap soruyor, sanki izin almıştım hacklerken.

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,035
245
Merhaba Turk Hack Team ailesi.

Bir site hackledim. Ancak pişman oldum.

Adamlar hidrolik ile ilgili şeyler satıyorlardı.

Güzel bir script önerebilir misiniz böyle bir site için?
adamın scriptini kaydedip kendi indexini yapacaktın ya da php javascript html css bilgin varsa yaparım diyecektin php js html css biliyorsan adamların indexini hazırla ya da php javascript html css başlama maceranda olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.