site yardımı acil karakter sildiler acil yardım bi bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LorD_Hacker

Yeni üye
10 Haz 2008
21
0
şimdi benim karateri sildiler ceza bende beni hatırla yapmısdım beni unutda diğemiyorum yok bi yardım edermisiniz baska hesapla giremiom THT Den birisi biliyodu ama sölemedi adını bos verin bilenler alta yazabilirmi

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Temporary Internet Files (veya önbellek) klasöründe, hızlı görüntüleme amacıyla sabit diskinizde depolanan Web sayfası içeriği bulunmaktadır. Bu önbellek, Internet Explorer veya MSN Explorer'ın bir Web sayfasını görüntülerken her defasında sayfa içeriğinin tümünü karşıdan yüklemek yerine yalnızca sayfayı son ziyaret edişinizden sonra değişen içeriği yüklemesine olanak sağlar. Temporary Internet Files klasöründeki dosyaları silmek için, şu adımları izleyin: 1.Internet Explorer'dan ve Windows Gezgini'nin tüm örneklerinden çıkın. 2.Başlat'ı tıklatın, Denetim Masası'nı tıklatın ve sonra Internet Seçenekleri'ni çift tıklatın.3.Genel sekmesinde, Temporary Internet Files altında Dosya Sil'i tıklatın.4.Dosyaları Sil iletişim kutusunda, Tüm çevrimdışı içeriği sil onay kutusunu tıklatıp işaretleyin ve sonra Tamam'ı tıklatın. 5.Tamam'ı tıklatın.Notlar •Temporary Internet Files klasöründe önemli miktarda Web sayfası içeriği varsa, bu işlemin tamamlanması birkaç dakika sürebilir.•Bir yönetici, Temporary Internet Files ayarlarınızı özelleştirebilir ve bu ayarları değiştirmenizi engelleyebilir (örneğin, Internet Seçenekleri iletişim kutusundan Genel sekmesini kaldırabilir). Internet Seçenekleri iletişim kutusuna veya Genel sekmesine erişemiyorsanız, daha fazla bilgi için yöneticinize başvurun.•"Cookie" (Tanımlama Bilgisi) sözcüğüyle başlayan dosyalar, bu adımları tamamladıktan sonra da Temporary Internet Files klasörünüzde kalabilir. Bu dosyalar, Cookies klasörünüzde bulunan gerçek tanımlama bilgisi dosyalarını gösteren işaretçilerdir. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın: 158769 ( https://tik.lat/gCS07 ) Temporary Internet Files Klasörü Boşaltıldığında Tanımlama Bilgisi Dosyaları Kalıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Tanımlama bilgilerini silme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın: 278835 ( https://tik.lat/5p3L1 ) Tanımlama Bilgisi Dosyaları Nasıl Silinir
•Bazı durumlarda, bu adımları izledikten sonra Web sitelerinden yüklenen dosyalar Temporary Internet Files klasöründe kalabilir ancak bunlar Windows Gezgini'nde görünmez. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın: 301057 ( https://tik.lat/QO7tZ ) Temporary Internet Files Belirtilenden Fazla Disk Alanı Kullanıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.