Sitelere sızmak bana ne sağlayacak?

Muhammetkrm231

Yeni üye
2 Şub 2023
15
1
Bu işe yeni girdim hack konusunda en çok bahsedilenlerden biri de site sızmak tır peki ben bu siteye sızdığımda bana ne gibi yararı olacak şirketin bilgilerine ulaşabilecrkmiyim ve ya oyun sitesi hacklediğimde bu bana bu oyun ile ve ya şirket ile ilgili bilgi verecek mi

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,801
13
439
Sydney
Siteden daha çok veritabanına girersen bilgileri falan alırsın. Yarar konusundan ise kendi egonu tatmin edersin anca ha yok ben profesyonelleşip siber güvenlik uzmanı olacağım dersen de açık bulup sızsan da verileri ellememen lazım sadece kendini geliştirdiğini kanıtlarsın o kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.