Siteme nasıl flash oyun eklerim / HTML // BozKurt

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Merhabalar sayın Turkhackteam.net üyeleri bu konumuzda Sitenize veya bloggerinize nasıl flash oyun ekliceğinizi göstereceğim :)

İlk önce eklemek istediğimiz oyunu seçmeliyiz ben rastgele bir siteye giriyorum ...

Ve oyunumu seçiyorum ...

Evet bir oyuna girdik şimdi kodlarımızı nasıl alacaz Oyun ekranının herhangi bir köşesine sağ tık atıyoruz ve ögeyi denetle yapıyoruz karşımıza kod çıkıcak onuda yanındaki okdan açarak oyunumuzun kodlarına ulaşacağız bunu resimli anlatayım ...

Siyah yuvarlak içine aldıgım alanı sağ tık yapıp ögeyi denetle yapın .

Ve yine Siyah yuvarlak içine aldıgım alanda ok'a benzeyen bir işaret göreceksiniz üstüne tıklayın .

Ve kodlar karşımızda kodumu kopyalıyoruz :) bir şey unuttuk değilmi :) Bu kodun çalıştıgını nasıl anlayacagız sitemize bozuk bir oyun atmayalım öyle değilmi :)

HTML Kodlarını deneyen bir site var ona giriyoruz en sonda kullandıgım bütün siteleri atacagım size :)

Evet bu site HTML Kodlarını çalışıp çalışmadıgına bakıyor :)

Kopyaladıgımız kodları şimdi üst tarafta yapıştırıyoruz eğer oyun ekranı gelip çalışırsa kodumuz sağlamdır sitemize atabiliriz .

Evet gördüğünüz gibi kodlarımız çalışıyor şimdi oyunu bloggerimize atıcagız / Benim bloggerim oldugu için bloggere yapyıorum elimde wp site yok :)

Bloggerimizde yayın butonuna tıklıyoruz ...

Ve Yuvarlak içine aldıgım HTML butonuna tıklıyoruz HTML kod attıgımız için .

Tıkladık ve Kopyaladıgımız oyun kodunu yapıştırıyoruz ...

Şimdi Gösterdiğim alanları dolduracaksınız ...

Sırasıyla şöyle yapın ...

En üste Oyunun resmini ...

Sonra oyunun açıklamasını

Sonra oyunun kodunu atın ...

Yukarıdaki resimlerin hepsini uyguladıgınızda artık sitenize oyun atmış olacaksınız en son bütün işlemleri yapıp yayınla diyoruz ... ve sitemize bakıyoruz ...

Anlaşılmayan bir şey varsa bana bildiriniz Konu tamamen Bana aiitir ...

Kullanılan siteler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Eline sağlık güzel anlatmışsın videoda olsa güzel olurdu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.