Sızma Testleri Sitenin Admin-Password Kısmı Boş

Mazlum034

Yeni üye
15 Nis 2019
14
0
Istanbul
Oncelikle herkeze kolay gelsin bugun kac site acigi buldum
Ve veritabanina girdim hersey iyi guzel tamam admin password cekiorum

Ve boş cikiyor kac acikli site denedim onlarda boş cikti ne yapmaliyim acaba
Kulandim dork Inurl:"detail.php?id="

Kisacasi bos cikmasi normalmi onereceqiniz birsey warmi bunun hakinda

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,448
2,063
35
Osmaniye 80
Merhaba. :)
Sen ben ve herkez şuan mevcut paylaştigin dork/açık ile arama yaptigi için bunlarlan karşilaşmak normal.
Kendi fikrin ve dorkunu türetmen gerek.
Peki nasıl?

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Boş çıkması normal çünkü kullandığın dork tarih öncesi tabirini taşıyor o yüzden kendi dorkunu üretebilmelisin ve bypass yöntemini denemelisin olmazsa upload açığı taratırsın o da olmazsa xss açığı varsa cookie çalmaya çalışırsın hiç biri olmazsa m e t a yöntemi ile yönlendirme yapıp hazırladığın indexe yönlendirirsin pes etme gerisi gelir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.