Sitenize Ücretsiz E-Mail Oluşturma - (Resimli Anlatım) // Zunfix

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
⭐ Sitenize Ücretsiz E-Mail Oluşturma - (Resimli Anlatım) // Zunfix ⭐

Sitenize E-Mail Oluşturma - (Kurumsal E-Mail Oluşturma) // Zunfix

Merhabalar, birçoğumuz herzaman kendimize özel e-mail istemişizdir ama istesekte (hatfalık,aylık,yıllık) ücretler yüzünden bunu yapmaya kalkınamamışızdır.Fakat bu konumda sizlere sitenize özel "[email protected]" gibi e-mail adreslerinizi nasıl kuracağınızı gösteriyorum.İyi seyirler.

cQf2N.png

Gerekenler

Alan Adı [Domain]
Yandex Hesabı Kayıt Ol - Giriş Yap
Hosting

cQf2N.png

1.Domainizi ve Hostinginizi Aldıktan.Yukarıda Verdiğim Linkten Kayıt Olun ve ya Giriş Yapın ve Açılan Sayfadaki Gösterilen Yere Domaininizi Yazın.Ardından Yanındaki Butona Basın.

aHezR.png

2.Çıkan sayfadaki talimatları birebir okuyun ve yapın.1.Adım için ismi çıkacak .html dosyasının adını kopyalayın ve onun yanında yazan harf topluluğunu kopyalaın o dosyanın içine yapıştırın.Sonra bu dosyaya FTP Sunucunuza Atın.

WBC3a.png

3.Hostinginize Girin.MX Kayıtlarını Yandexin Verdiği Gibi Düzenleyin.MX Kayıtları Aşağıda.

U5GM2.png

4.Ardından Kontrol Et Butonuna Basın.Resimdeki Gibi Bir Sayfa Açılacaktır.Açılan Sayfa Aşağıdaki İle Aynıysa Sitenizi Bağlamışsınızdır.Çıkan Sayfadan İstediğiniz E-Mail Adresini Kutucuğa Yazın ve Şifrenizi Belirleyin.

9PQML.png

5.Resimdeki gibi bir yer çıkar.Sayfadan "Yandex.Mail'e Giriş" butonuna basın.

R9IUS.png

6.Açılan Sayfa E-Mailinizin Giriş Panelidir.URL'yi Saklayın.Başka hiçbiryerden giriş yapamazsınız.

ILBaf.png

7.İlk Girişinizde Resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır.Burayı Hatırlayacağınız Bilgilerinize Doldurun.Ve Kaydı Tamamla Butonuna Basın.

axNbe.png

8.Gördüğünüz Gibi E-Mailimiz Oluşturuldu.Ve Mail Alıp Gönderebiliyor.

1WWJL.png

Sitenizi Bağladıktan Sonra 1'den Fazla E-Mail Hesabı Oluşturabilirsiniz.

cQf2N.png

MX Kaydı Bilgileri

Değer: mx.yandex.net.
Öncelik: 10
Alt Alan Adı: @
TTL: 14400

cQf2N.png

1 Teşekkür Yeter.Konu Tamamen Bana Aittir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.