Sitenizi 10 Adımda Dünyaya Tanıtın!

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
güzel valla örneğin sen de bu konun linkini herkese mesaj atarak ne güzzel bir tanıtım yapmışsın.

kral5050

Üye
26 Ocak 2012
234
0
Sitenin kuruluş amacı ne olursa olsun çok dikkat edilmesi gereken hususlar eline sağlık

erst252525

Yeni üye
21 Ara 2013
38
0

1-> Sitenizin Görünümünü : Okurlarınız Adına Düzenleyin
Doğrusunu söylemek gerekirse bir Sitenizin temasının güzel ve düzenli olması , etraftan fırayan reklamların olmaması benim için çok önemli.Bu bana yazarın verdiği değeri gösterir.Hiç beceremezseniz herhangi bir webmaster 'dan size hoş bir tema önermesini isteyebilirsiniz.
Görünüme değinmişken reklamları da geçmek olmaz.
Eğer etraftan fırlayan popup reklamlar var ise (Bide +18 olması yokmu !) Bu yazarın bana faydalı olmak için değil siteni sadece para kazanmak için açtığını algılarım
ve o siteni tekrar gelmeyi geçin google da adını gördüğüm de bile kaçıcak delik ararım desem yeridir.
Kısacası siteniz düzenini okurlarınızı düşünerek hazırlayın.siteniz para kazanmak için değil Okurlarınıza faydalı olabilmek için açın.

2-> Okurlarınızı Ödüllendirin :
Hepimiz hediye almayı severiz emin olun okurlarınızda bunu sevecektir.
Sitenizde bir yarışma veya çekiliş düzenleyebilirsiniz.
Bunun Gibi bunu yaptınız ne oldu diyosanız
Okuyucu kitlemi genişletiniz
Benim yaptığım tarzda sizde sizin sitenize yararlı olabilecek bir işlem karşılığı okurlarınızı ödüllendirebilirsiniz bunu kesinlikle tavsiye ediyorum.

3-> Sosyal Medya hesaplarınızı düzenli olarak güncelleyin :
Markalaşma adımlarından en önemlilerinden biri kesinlikle bu madde.
İçeriklerimi binlerce kişi takip etsin okusun diyorsanız Neredeyse tüm internet kullanıcılarının bulunduğu Facebook ve Twitter bizim için büyük bir nimet demek en doğrusu olur.
Sitenize gelenlerin siteniz sosyal medya hesaplarını takip etmesi için Site Eklentileri içerisinde yer alan Sosyal Medya Butonlarını kullanabilirsiniz.
Bu sayede sitenizi beğenen kişiler Sosyal medya da sizi yakından takip eder ve güncel yazılarınızdan kolayca haberdar olabilirler.

4-> Okuyucu kitlesi gelişmiş ve Markalaşmış sitelere konuk yazar olun :
Markalaşmış sitelere konuk yazar olarak Hem Konuk Yazar olacağınız siteye özgün ve kaliteli bir içerik sağlar Hem de kendi sitenizi tanıtarak o sitenin okuyucu kitlesinden
kendi okuyucu kitlenize yeni kişiler eklemiş olursunuz.
Ayriyeten eğer konuk yazar olarak katıldığınız site Google tarafından Pagerank almış bir site ise Kendi sitenize backlink sağlayarak sitenizin Pagerank alma lasılığını arttırmış olursunuz.

5-> Okuyucuyu Sıkmayın :
Yazılarınız da okuyucuya sadece bilgi vermeyin yazınızın içerisinde okuyucu ile bir dost bir arkadaşmış gibi olun arada espiriler yapın konu hakkında kendi düşüncenizi belirtin
Bu çok basit birşeymiş gibi dursada okuru etkileyen önemli unsurlardandır ne de olasa okur sitenizi biraz eğlenmek biraz birşeyler öğrenmek için geliyor.
Sadece öğrenmek istese açar ansiklopediyi okur veya wikipediaya gider araştırır.
Kısacası okuyucuyu kesinlike sıkmayın ona burada bu yazıyı yazan bir insan olduğunu hissettirin.
bişi sora bilirmiyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.