Siz Sordunuz, İstihbarat Ekibi Cevapladı!

real Pars

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
661
211
Anadolu
İstihbarat Ekibi Hakkında Merak Edilenler!

Herkese Merhaba TürkHackTeam Takipçileri

Serimizin ikinci röportajını İstihbarat Ekibi ile gerçekleştirdik. Merak ettiğiniz soruların cevaplarını bir videoda derledik.

İyi Seyirler Dileriz :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=GbqGQztSyQs&feature=youtu.be[/ame]

🔔 Serinin ve bu tarz içeriklerin devamı için kanalı takip edip, beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın!

Son düzenleme:

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,175
Cevap: TurkHackTeam İstihbarat Ekibi Hakkında Merak Edilenler!

Herkesin eline sağlık. :)

Son düzenleme:

Skarter

Uzman üye
9 Tem 2015
1,676
1
Uganda

Herkesin elline emeğine sağlık...

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany

elinize sağlık hocam fakat bazı sorular cevaplanmamış sanırsam mesela üyeleri araştırıyorlar mı sorusu ya da üyeler hakkında neler biliyorlar tarzı soruların cevaplarını pek göremedim galiba ginede elinize sağlık güzel olmuş :))

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Bazı sorularımın alınması çok güzel oldu üyeler ve istihbarat iletişimini sordum daha çok. Kendim için değil tüm forumun merak ettiğini düşünüyordum.
Elinize sağlık hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.