Siz Soruyorsunuz Üst Düzey Yönetim Cevaplıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,762
1,142

Merhaba Türk Hack Team Ailesi

Basın&Medya Ekibi Olarak Üst Düzey Yönetim ile Röportaj Yapıyoruz!

Eğer sizinde Üst Düzey Yönetim hakkında merak ettiğiniz sorular varsa konu altında belirtebilirsiniz.

"Sorularınızı hem genel olarak tüm yönetime, hemde üst düzey yönetim kadrosunda bulunan yöneticilere direkt olarak sorabilirsiniz."

Soru Sormadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar!

- Forum Kuralları, her alanda olduğu gibi bu konuda da geçerlidir.

- Kişisel (özel) cevap gerektiren sorulara yer verilmeyecektir.

- Kişisel istek içeren sorular sormak yasaktır.

- Üst Düzey Yönetim'i ilgilendirmeyen hiçbir soruya yer verilmeyecektir.

- Sorulan sorulara konu altında cevap verilmeyecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,607
-Türkistan-
Cevap: Siz Sordunuz Üst Düzey Yönetim Cevapladı!

Turkhackteam'in tüm yükünü/sorumluluğunu almak sizi hukuksal anlamda zor anlar yaşattı mı?

Son düzenleme:

FudRain

Yeni üye
30 Nis 2021
45
7
26
Site üzerinde profilimiz imza oluşturmak neden sadece VIP özelliği ?

ve bundan sadece VIP üyeler yararlanabiliyorsa neden biz normal profilimizden bu işlemi yapabiliyoruz ?

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Merhaba,

Sorum:

Turkhackteam kurucularından " ARSENİK " nickli yönetici hakkındadır. Kendisinin ayrılma nedeni nedir? / Kişisel ise /

>> Turkhackteam formu şu anda neden üst düzey bir başarı sergilemiyor? yönetim ve yöneticiler hakkında nasıl bir sorun mevcut? mevcut bir sorun mu var?, eğer sergileniyorsa gizli mi tutuluyor?

Turkhackteam yöneticileri arasında gerçekten uluslar arası sertifikalara sahip ve/veya kendini bu alanda ciddi bir şekilde yetiştirmiş, profesör olmuş ( ciddi manada ) kişiler mevcut mu?

Teşekkürler.

[+] Saygılarımla.
* Sağlıcakla kalmanız dileğiyle.

sewdam63

Yeni üye
29 Eki 2018
29
1
Türk Hack team üst yöneticileri olarak Ayyıldız tim ekibiyle herhangi bir saldırı yaptınız mı ve birbirinizi tanıyor musunuz ?

bcg

Yeni üye
10 Ağu 2019
23
0
neden eskisi gibi politik tepki olarak kansız ülkelere toplu saldırılar düzenlenmiyor

Timsah1125

Yeni üye
13 Mar 2021
5
1
İsrail'e karşı siber saldırı başlatıldı mı müslüman kardeşlerimiz saldırı altında onlara yardım etmemiz gerektiğini düşünüyorum

Teşekkürler...

enddragon

Üye
12 Nis 2021
82
1
mail yada hesap hack ile uğraşıp web site hack yapamayanlar hangi time girebilir?
yeni bir tim açmayı düşündünüz mü?

Feqtico

Katılımcı Üye
24 Haz 2020
625
130
Bu tarz konular açılır kapanır pek birsey cikmaz.
Soran sorduyla kalir kOnu hit kasar o kadar.

Turk Hack Team YouTube kanalına hiç bakmadınız galiba. Kanala bir bakın hangi konu açılıp kapanmış hangi soru cevaplanmamış görürsünüz. Bir konu hakkında yargıya varmadan önce 2 kez düşününüz lütfen.

İyi Forumlar :)

X201

Yeni üye
11 May 2021
32
0
Yeni Üyeler İçin,
Rütbe atlamanın sistemi nedir.
Nasıl hızlı rütbe atlanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.