Sizce Aşk İçeri//

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Sizce aşk gerçekten uzakta olan sevdiğiniz kişimidir yoksa her zaman yanınızda olanmıdır?

Benim görüşüm;

Ben bir kızı sevdim haddinden çok tabi her sevda da olduğu gibi fazla sürmedi benim yanımda bir kız vardı bayağı yakın hep onla konuştum bir şey fark ettim zamanla aslında insan her zaman yanında olanı sevmeli çünkü her zaman yanındalar sizi bırakacağını sanmazsınız ona güvenirsiniz mesela bir filim vardı Olur Olur diye orda baş rol oyuncu(ismini bilmiyorum)bir kıza aşık ama en sonunda fark ediyor asıl sevdiği her zaman yanındaki size önerim pişman olmadan düşünün...

Görüşlerini bekliyorum...

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Hayatımda pek aşık olmadım yada olamadım,hep bir kendimi kandırma tarzı bir hoşlantı geçirdim.İnşallah bu duygunun kölesi olmam.Aşk benim kölem olur :D

Cyhero

Katılımcı Üye
19 May 2016
815
0
En yakınındaki her zaman Allah'tır.Dolayısıyla aşk ve tutkuyla bağlanacağımız kişi Allah olmalıdır..

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Ask Mesafe tanimaz sevgili uzakta olsa yakinda olsa tam benliginle seviyosan bu is bitmisdir

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Bu zamana kadar hiç aşık olmadım, çok fazla sevgilim oldu ama 1 kere bile aşık olduğumu hatırlamıyorum, o yüzden asla aşk acısı çekmem :D

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
En yakınındaki her zaman Allah'tır.Dolayısıyla aşk ve tutkuyla bağlanacağımız kişi Allah olmalıdır..

Kesinlikle öyle Allahımın Aşkı gerçek Aşktır.Gerçek sevilmeye layık olan O'Dur.Şimdi size
Allah aşkı diyince garip gelebilir.Korku hissedip Aşk hissetmeyebilirsiniz.Çünkü bu zamana kadar Hep bizi korkuttular.Üveys olunca anladım ne zamanki veyselkarane sitesine girdim O zaman gerçek Aşkı buldum.Rabbimiz bize Kendi Canından Ruhundan bir Can vermiş bize Canını vermiş Kuranı kerimde Geçmiyormu ? size kendi Ruhumdan Canımdan üfledim diye Bize Canını veren Rabbimize bizde Canımızı nefsimizi vermeliyiz.Gerçekten Üveyslik yolunda GERÇEK AŞK'ı buldum Rabbimin beni ne kadar sevdiğini anladım ve bende Aşık oldum sayısız lutuflar sayısız hediyeler aldım.Bir kız bir erkek sana bikaç pahalı hediye verebilir ama sonsuz hediyeler veremez.Güzelliğide sınırlıdır.Üstelik seni yanlışlarında eskikliklerinde yada fakirliklerinde veyada senden daha güzelini bulduğunda seni terkeder.Ama seni bütün eksikliklerine,fakirliklerine ve senden daha güzel huylu binlerce Sevgili kulu olduğu halde Seni Sevgililikten terk etmiyor.Ve Kuranı kerimde Rabbin Seni terketmedi ve Sana Darılmadı diyor.Yani Kullar kızlar erkekler arkadaşların hatta anne baban bile seni terkederde Ben terk etmem diyor.Yanlışın olur herkes sana darılırda ben Sana darılmam Ben seni severim diyor.Yani demem o ki kardeşim Ölümsüz bir aşk istiyorsan, Ölümsüze Aşık ol nasıl olacağım bu iş demekle olmuyorki yada seviyorum diyip bu kalpte birşey hissedemiyorum diyorsan bu çok normaldir.Bu zamanın Aşk yolu olan Üveysliğe gel Ne cemaat ne tarikat hiçbirşeye bağlanmadan Yalnız Sana kulluk eder ve Yalnız Senden yardım dilerim diyerek Hep Onu sev Veysel Karane Allah'ın ve Resulünün Selamı ve Bereketi Üzerinize Olsun <= bu Aşka gidiş yolu burası.....

mBeng11

Yeni üye
18 May 2016
27
0
Şu yaşıma kadar aşka hiç inanmadım ama 6 ay öncesinde birini gördüm ve ilk defa farklı bişey hissettim böyle huzur , mutluluk bütün olumlu duyguları bir arada yaşıyosun ama bir türlü açıklamasını yapamıyosun olumlu bişey hissediyosun ama kendin bile bilmiyosun . Aşkı hiç bi zaman açıklayamadım , anlayamadım , anlatamadım ne olduğunu bilmiyorum.

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Sonsuza dek yanımda olan,
En kötü günümde bile göz yaşlarımı silen birisi aşk dır.
R8O2emRlIFNlbmkgw4dvayBTZXZpeW9ydW0h (base64) --- Benim Aşkım Bu...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.