Sizce Skorsky nin A Haberde yaptigi konusma nasildi Gelin Tartisalim

Ccelalcan

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
620
0
/@fsociety
Bana sorarsaniz cok basariliydi. Disaridan gorulen butun yanlislari duzgun bir sekilde anlatti. Agzina saglik. Ozellike saldirilarin Anonymous tarafindan degil de Rus Hackerlar tarafindan yapildigini belirtmesi cok guzel olmus. Lutfen herkes fikrini paylassin.

Not: Konusan kardesimizin Nickini yanlis yazmis olabilirim :)

Son düzenleme:

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Öncellikle şunu belirteyim,

çekim esnasında bizlerde vardır 30 dk sürmesine rahmen cogu yerleri kesmişler 10 dk sürmedi sanırım yayın süresi

MrDURGUT

Üye
25 Haz 2015
194
1
Ötüken
İyiydi fakat yerli medya yeteri kadar önem vermiyor. THT'den 3 yetkili çıkacak dendi, sadece 1 yetkili çıktı ve 10, 15 dk sürdü.

Ay Yıldız Tim ( Ay ve Yıldız'ı birleşik yazınca sansürleniyor. Neden anlamadım? ) bile Kanal A'da program boyunca kendi üstüne konuşuldu.

Son düzenleme:

liamsiabi

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
432
0
ayt 2 saat felan konuştu , bunda hesapladım tam 9 dakika sürdü 10 dk bile deil niye böle yaptı a haber .

Cazuz

Uzman üye
12 Tem 2014
1,039
0
30 dakika sürüp kesip 10 dakika verdiler ama 10 numara bir konuşma yaptı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.