Sızma Testi Uzmanı Yetiştirme Programı

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28
shutterstock_680075014.jpg

BGA Cyber Security

Siber güvenlik sektörünün öncü firmalarından BGA, sektör profesyonellerinden, öğrenci ve akademisyenlerden aldığı yoğun talep üzerine sızma testi yetiştirme programı düzenliyor. Siber güvenlik uzmanlarınca verilecek, sızma testi alanını tüm yönleriyle keşfedeceğiniz, kariyerinizi şekillendirmenize katkı sağlayacak, 8 haftalık sızma testi uzmanı yetiştirme programına aşağıdaki linkten başvurabilirsiniz.

• Son başvuru tarihi: 10 Nisan 2023
  • Program tarihleri: 2 Mayıs - 23 Haziran
  • Oturumlar: Online / Zoom

Başvuru formunu doldurmadan önce aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıdığınızdan emin olunuz.

Başvuru Şartları

• Temel seviyede bilişim ve siber güvenlik terimlerine hakim,
  • Siber güvenlik alanında kariyer hedefleyip bu alanda gelişim motivasyonu yüksek,
  • Bu programda öğrendiklerini paylaşmaya ve başkalarına da öğretmeye istekli,
  • Orta seviye İngilizce diline hakim ve
  • Program bitiminde tam zamanlı olarak çalışabilecek durumda olan.
*** Başvurular değerlendirilirken deprem felaketinden etkilenmiş adaylar önceliklendirilecektir. Başvuru formunda durumunuzu belirtmenizi rica ederiz.

Katılım Bilgileri

• Program ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirilecektir.
  • Programa kişisel bilgisayarınızla katılmanız gerekmektedir.
  • Program Zoom üzerinden ONLINE olarak hafta içi akşam saatlerinde gerçekleştirilecektir.
  • Program 8 hafta sürecek, 23 Haziranda tamamlanacaktır.
  • Derslere %80 devam zorunluluğu vardır.
  • Teorik sınav İngilizce yapılacaktır.
  • Teorik sınav sonucunda başarılı olan adaylar, online mülakatlara davet edilecektir.
  • Programa katılmak için herhangi bir sertifika şartı bulunmamaktadır.
  • Her bir aşamada adaylara, e-posta üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.
  • Eğitim materyalleri (sunum, doküman, eğitim kayıtları) BGA Akademi Portal üzerinden katılımcılarla paylaşılacaktır.
  • Programı başarı ile tamamlayan katılımcılara Başarı Sertifikası verilecektir.
  • Sızma testi ekibimizde oluşacak iş fırsatlarında programı başarı ile tamamlayan adaylar, öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Seni neler bekliyor?

• Alanında uzman kişilerle tanışma fırsatı,
  • Eğitim video kayıtlarına ve dokümanlara erişebileceğin online eğitim portalı ve
  • Eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra bu alandaki iş fırsatlarını değerlendirme imkanı!

Her kese basarilar dilerim

'pump

Junior Hunter
9 Ara 2022
1,333
2,844
Ağ Kablolarında Geziyor
vallaha orta geçti inşallah barajı geçerim
Ben daha güzel bir sınav bekliyordum açıkcası çok saçma sorular var ,otopark diploması gibi şıklarda bir seçenek vardı xd. Kimisi çok kolaydı, ama genel olarak biraz saçma geldi.
Hayırlısı bakalım umarım geçmişsindir.
sonda "geçtin" gibi bir mesaj çıktı ama,bazı arkadaşlar öyle açıklanmıyor sınav genel bitiş tarihinde açıklanıcak dedi, anlamadım tam olarak.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,011
1,049
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Ben daha güzel bir sınav bekliyordum açıkcası çok saçma sorular var ,otopark diploması gibi şıklarda bir seçenek vardı xd. Kimisi çok kolaydı, ama genel olarak biraz saçma geldi.
Hayırlısı bakalım umarım geçmişsindir.
sonda "geçtin" gibi bir mesaj çıktı ama,bazı arkadaşlar öyle açıklanmıyor sınav genel bitiş tarihinde açıklanıcak dedi, anlamadım tam olarak.
sınav bittikten sonra açıklanacak yoksa kaos olur sistem açısından

shutterstock_680075014.jpg

BGA Cyber Security

Siber güvenlik sektörünün öncü firmalarından BGA, sektör profesyonellerinden, öğrenci ve akademisyenlerden aldığı yoğun talep üzerine sızma testi yetiştirme programı düzenliyor. Siber güvenlik uzmanlarınca verilecek, sızma testi alanını tüm yönleriyle keşfedeceğiniz, kariyerinizi şekillendirmenize katkı sağlayacak, 8 haftalık sızma testi uzmanı yetiştirme programına aşağıdaki linkten başvurabilirsiniz.

• Son başvuru tarihi: 10 Nisan 2023
  • Program tarihleri: 2 Mayıs - 23 Haziran
  • Oturumlar: Online / Zoom

Başvuru formunu doldurmadan önce aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıdığınızdan emin olunuz.

Başvuru Şartları

• Temel seviyede bilişim ve siber güvenlik terimlerine hakim,
  • Siber güvenlik alanında kariyer hedefleyip bu alanda gelişim motivasyonu yüksek,
  • Bu programda öğrendiklerini paylaşmaya ve başkalarına da öğretmeye istekli,
  • Orta seviye İngilizce diline hakim ve
  • Program bitiminde tam zamanlı olarak çalışabilecek durumda olan.
*** Başvurular değerlendirilirken deprem felaketinden etkilenmiş adaylar önceliklendirilecektir. Başvuru formunda durumunuzu belirtmenizi rica ederiz.

Katılım Bilgileri

• Program ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirilecektir.
  • Programa kişisel bilgisayarınızla katılmanız gerekmektedir.
  • Program Zoom üzerinden ONLINE olarak hafta içi akşam saatlerinde gerçekleştirilecektir.
  • Program 8 hafta sürecek, 23 Haziranda tamamlanacaktır.
  • Derslere %80 devam zorunluluğu vardır.
  • Teorik sınav İngilizce yapılacaktır.
  • Teorik sınav sonucunda başarılı olan adaylar, online mülakatlara davet edilecektir.
  • Programa katılmak için herhangi bir sertifika şartı bulunmamaktadır.
  • Her bir aşamada adaylara, e-posta üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.
  • Eğitim materyalleri (sunum, doküman, eğitim kayıtları) BGA Akademi Portal üzerinden katılımcılarla paylaşılacaktır.
  • Programı başarı ile tamamlayan katılımcılara Başarı Sertifikası verilecektir.
  • Sızma testi ekibimizde oluşacak iş fırsatlarında programı başarı ile tamamlayan adaylar, öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Seni neler bekliyor?

• Alanında uzman kişilerle tanışma fırsatı,
  • Eğitim video kayıtlarına ve dokümanlara erişebileceğin online eğitim portalı ve
  • Eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra bu alandaki iş fırsatlarını değerlendirme imkanı!

Ben kaçırdım fırsatı ama başvuran ve eğitime başlayan tüm arkadaşlara başarılar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.