Yazılım | Programlama Slayer Leecher sorunu

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden
slayer leecher ile 5k link buluyorum ancak leech ederken hiçbirşey olmuyor full connexion hatası veriyor

Ll6mkb.png

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39

Slayer Leecher programı verileri pastebin sitesi üzerinden veri çekiyor.

Pastebin sitesi türkiyeden yasaklı girilmiyor haliyle site üzerinden veri çekemiyor.
Veya pastebin sitesi tarafından şüpheli görünerek ip adresin engellenmiş olabilir.
Kontrol edip bana geri dönersen sevinirim.

Son düzenleme:

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden

Slayer Leecher programı verileri pastebin sitesi üzerinden veri çekiyor.

Pastebin sitesi türkiyeden yasaklı girilmiyor haliyle site üzerinden veri çekemiyor.
Veya pastebin sitesi tarafından şüpheli görünerek ip adresin engellenmiş olabilir.
Kontrol edip bana geri dönersen sevinirim.

1-2 gün önce oluyordu.
proxy ile açsam bile bulmuyor.

HOOPTEEK

Üye
8 Haz 2016
122
0
VpnBook açık vpnlerinden birini bilgisayarınıza ekleyip, bağlanıp deneyiniz. Örneğin

fr1.vpnbook.com
k.adı: vpnbook
şifre: 9vtw8e7

ağ ayarlarından vpn olarak eklemen lazım

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden
Sorun siteden kaynaklı zamanında bende kullanıyordum ancak bir zaman sonra pastebin sitesine girmemeye başladı. Sanırım engellendim... Sende pastebin sitesine giriyor mu ?

hayır giremiyorum zaten türkiyeden de girmiyor otomatik olarak

Sorun siteden kaynaklı zamanında bende kullanıyordum ancak bir zaman sonra pastebin sitesine girmemeye başladı. Sanırım engellendim... Sende pastebin sitesine giriyor mu ?

vpn açarak girebiliyorum sadece (opera vpn)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
hangi vpn yi kullanmalıyım?

Vpn kullansan da bir şey değişmeyecek emin olabilirsin. Program web browser kullanıyor vpn programı web browseri etkilemiyor haliyle pastebin sitesine vpn programı kullansan da girmeyecektir. Sadece tarayıcıdan girebilirsin.

Programın çalışmasını istiyorsan Proxifier programı belirlediğin bir ip adresi ile programı çalıştırmana olanak sağlıyor haliyle proxifier kullanarak programı çalıştırırsan o zaman sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden
Vpn kullansan da bir şey değişmeyecek emin olabilirsin. Program web browser kullanıyor vpn programı web browseri etkilemiyor haliyle pastebin sitesine vpn programı kullansan da girmeyecektir. Sadece tarayıcıdan girebilirsin.

Programın çalışmasını istiyorsan Proxifier programı belirlediğin bir ip adresi ile programı çalıştırmana olanak sağlıyor haliyle proxifier kullanarak programı çalıştırırsan o zaman sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

işe yaramıyor. bu kadar insan nasıl giriyorda ben giremiyorum??

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.