slm arkadaslar biosa nasıl girilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan_ess

Yeni üye
23 Tem 2009
30
0
arkadaslar biosa nasıl giriliyo bi türlü yapamadım f11 f12 del pc acılısında yapıyorum ama hic bi sekilde benim pcmde ise yaramıyo nolur bunu bana adam akıllı anlatırmısınız leptopuma format atıcam ama biosu acamıyorum acil yardım arkadaslar nolur mümkünse videolu yada resimli anlatım yaparmısınız tskler..

serkan_ess

Yeni üye
23 Tem 2009
30
0
abicim saten olay orda aynı sekilde güvenli moddada acamıyorum yani biosa nasl girecem en son format icin bilgisayarcıya ***ürmüstüm 6-7 defa pc yi kapatıp actı bsyler yaptı biosa girdi formatı attı aynısını bende deniyorum aynısını ama yapamıyorum

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
bilgisayar açılırken "del" tuşuna basmayı denediniz mi?
Eğer denediniz yine de giremediyseniz bu defa F2 ile deneyin oda olmadı ctrl tuşuyla deneyin...
Girdiniz ama çoğu seçenekleri değiştiremiyorsanız, superpassword ile korunuyor olabilir. Anakartın üzerindeki bios pilini (kocaman bir saat pili) çıkarın, 5 dk. bekleyin sonra takın. Bilgisayarı açın...Burdaki bekleme işini yaparken bilgisayarınızı fişten çıkarın..Kolay gelsin...

Alıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.