Slm ASil Türkler

zeyz

Yeni üye
19 Eyl 2009
23
0
aranıza yeni katldım.Üye olmamın sebebi hack değil.Sadece Türk olduum içindir.Selam sizlere asil Türkler.Batı politikasını araştırın.Ve önlemler alın.Keşke admin olsaydım da duyursaydım.Kendi web sitemde edit cumhur1986 Bu siteden de destek bekliyorum.

reklam yapmak yasaktır...

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
hoşgeldiniz iyi forumar dilerim ama site reklamı yapmak yasak.kurallarını okumanızı tavsiye ederim

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
hoşgeldin aramıza iyi ve s4eviyeli forumlar dilerim
ve birde site kurallarını tekrar okumanı tavsiye ederim

zeyz

Yeni üye
19 Eyl 2009
23
0
Herkese teşekkür ediyorum.Ama orda reklam yoktu ama neyse.Bu iyi niyetliliktendir sanırım.Ama olsun.Adında "Türk" kelimesi olan bir yerde olmaktan gurur duyuyorum.Ben ahmet Turan ÖZtürk'.İyi forumlar.Şimdi kuralları okumaya gidiyorum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.