Smm Panel Portal Teması

ozanx07

Üye
13 Ocak 2019
76
2
Antalya
SMM Paneliniz İçin Portal Teması Ücretsiz Olarak Paylaştım. Peki bu smm panel portal teması nedir ? Smm panelinizin giriş sayfasından önce bu sayfa sizin panelinizi nasıl özelliklerinin olduğunu tanıtan bir temadır.
Kodlama Bana Aittir

İndir
VirusTotal
Demo

Kurulum

ilk olarak bir hostig lazım hosting için Poyraz Hosting'i kullana bilirsiniz. Poyraz Hosting'e kayıt olduktan sonra ücretsiz hosting alın.

Israrla ücretsiz hosting olmaya bilir kendi hosting'iniz varsa aynı işlemi uygulaya bilirsiniz.
WqRa04.jpg

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürünü açın ve sizi böyle bir sayfa karşılayacak. Bu sayfada altta yazan dosya yöneticisi'ni açıcaz.

r5vp2P.jpg

Açınca karşımıza böyle bir sayfa çıkıcak. Bu sayfada işaretlediğim public_html yazan yere tıklıyoruz.

RrRNnn.jpg

Bu sayfada üst tarafta Yükle yazan yere tıklıyoruz.

mMZpoY.jpg

Benim Size Verdiğim Dosyayı Buraya Aktarıcaz. İndir Bar Yeşil olduktan sonra sayfayı kapata bilirsiniz.

oXlppq.gif

Bu sayfada dosyamızı .zip den çıkarmamız gerekiyor bunun için dosyanın üzerine sağ tıklayın ve Extract yazana tıklayın.

7aZdLm.jpg

.zip dosyasını sile bilirsiniz artık ona ihtiyacımız yok ve herşey tamam.

OvONb5.png

Artık herşey tamam sayfaları kendinize göre editleye bilirsiniz.

Sitenize gitmek için aşağıda resimde gösterdiğim yere tıklayın.

k9Rp29.jpg

Temadan Görüntüler

index.html

ADPNj0.png

Hakkimizda.html

160BXj.png

Faq.html

ADPNpL.png

Konu ile alakalı video

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5Al6LCGn1hE[/ame]

Güle Güle Kullanın İyi Forumlar

160B5j.gif

Son düzenleme:

Z3NOR

Yeni üye
2 Mar 2019
5
0
26
C:/
SMM Paneliniz İçin Portal Teması Ücretsiz Olarak Paylaştım. Peki bu smm panel portal teması nedir ? Smm panelinizin giriş sayfasından önce bu sayfa sizin panelinizi nasıl özelliklerinin olduğunu tanıtan bir temadır. İndir VirusTotal Demo Kurulum ilk olarak bir hostig lazım hosting için Poyraz Hosting'i kullana bilirsiniz. Poyraz Hosting'e kayıt olduktan sonra ücretsiz hosting alın. Alıntı: Israrla ücretsiz hosting olmaya bilir kendi hosting'iniz varsa aynı işlemi uygulaya bilirsiniz. Siparişiniz onaylandıktan sonra ürünü açın ve sizi böyle bir sayfa karşılayacak. Bu sayfada altta yazan dosya yöneticisi'ni açıcaz. Açınca karşımıza böyle bir sayfa çıkıc...
Poyraz hosting üye olurken tc no istiyor vermek istemiyorum başka yolu yok mu?

xbaykus

Yeni üye
24 Şub 2019
10
0
İSTANBUL
yükledim gayet kullanışlı fakat admin giriş url si nedir ?

Sorunsuz smm panel linkide atarmısınız manuel

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.