sms tool

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
550
Kayıp
Selamlar,

Termux'ta SMS Bomb gibi saldırılar artık Türkiye'de çok kullanılamıyor.2-3 tool bulursunuz fakat atabileceğiniz max sms 3-4 tanedir.O da numaradan numaraya göre değişir.Ama ben yinede bakmak istersiniz diye buraya bir tane tool bırakıcam.Şimdi denedim sorunsuz hatasız çalışıyor.Dediğim gibi çok bir şey beklemeyin.

$apt install python3 (python3'ü yüklüyoruz)

$pip3 install db0mb3r (tool'u yüklüyoruz)
$db0mb3r (çalıştırıyoruz)

Toolu çalıştırdıktan sonra Termux sizi bir siteye atıcak.Solda numara girme yerine +90xxxxxxxx numarayı girip sağ tarafta ne kadar tekrarlanacağını girin.9999 yapmanız uygundur.Zaten o kadar yapmayacak.Takıldığınız yerde sormaktan çekinmeyin :)

@taklan_br_12 Bu arada termux ile ilgileniyorsunuz sanırım.Konularımın çoğu termux ile ilgili.İsterseniz göz atabilirsiniz :)

Serhat2

Üye
7 Ara 2020
73
29
28 Tem 2022
54
21
Kurulum :

Bunun hakkında birçok tool bulunmakta fakat ben en işlevlisi olan ” TBomb ” kullanıyorum.

Kurulum Kodları (Termux) :

Kod:

1-pkg update
2-pkg upgrade
3-pkg install git python python2
4-pip2 install request
5-git clone GitHub - TheSpeedX/TBomb: This is a SMS And Call Bomber For Linux And Termux

Kurulum Kodları (Kali Linux) :

Kod:

pip2 install request
git clone GitHub - TheSpeedX/TBomb: This is a SMS And Call Bomber For Linux And Termux

güncelmi acaba denedim ama olmadı benmi yapamadım :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.