Snapdragon 888 Plus

17 Mar 2018
162
12
Cuba
Snapdragon 888 Plus'ın Sonuçları Çıktı

Mobil işlemcilerin devi olan Qualcomm geçitiğimiz ay çıkardığı Snapdragon 888 den sonra çıkarıcağı Snapdragon 888 Plus'ın performans testi sonunda çıktı.

snapdragon-888.png


Bugün Geekbench'e giren Snapdragon 888 Plus Qualcomm'un beklediği tek çekirdekten 1.171 puan , çoklu çekirdekten 3.704 puanlarını aldı.

Yeni işlemcide Cortex-X1 çekirdeğin daha yüksek frekansta çalışacağı belirtiliyor. Burada tam olarak 2.84 GHz’den 3 GHz seviyesine çıkılacağı görülüyor. Yani devasa bir artış bulunmuyor. Bu açıdan 888 ile 888 Plus arasında aşırı bir performans farkı da bulunmuyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.