socialfish veya blackeye gibi toolarda bağlantı yok

Xepesmenos

Yeni üye
11 Ağu 2021
1
0
23
selamınaleyküm arkadaşlar socialfish veya blackeye gibi toollarda bağlantı linki gözükmüyor ngroktan aldığım tokeni de liinuxa save ettim ama yine de başaramadım nano blackeye yapıp link kısmında githubtan bulduğum bazı kodlarla değiştirdim şimdi ise blackeye start ngrok service kısmında kalıyor ne yapmam gerekli bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum :)

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Sayın Kullanıcı Bunu Kullanabilirsin. Kodları Yazıyorum.
Kod:
git clone https://github.com/xHak9x/SocialPhish.git
ls
cd SocialPhish
ls
chmod +x *
bash
socialphish.sh
icQln.jpg

icV7y.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.