Software Developer - Mifa Bilgi Sistemleri

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,672
42
Antalya

5KjcrU.png

Genel Nitelikler ve İş Tanım

Mifa Sistem, Türkiye'de bilişim teknolojileri alanında hizmet veren danışmanlık ve hizmet şirketlerinin arasında yer almaktadır. Workcube kanal iş ortağı olarak faaliyet gösteren Mifa Sistem; ERP, HR, CRM, Proje Yönetimi, Dijital Arşiv Yönetimi, Varlık Yönetimi, İçerik Yönetimi, Eğitim Yönetimi, IOT, E-Ticaret ve B2B gibi Workcube ürün ailesindeki farklı ürünler ile ilgili danışmanlık, yazılım-geliştirim, destek ve lisans hizmetleri sunmaktadır.

Mifa Sistem, dijital ekonomide başarılı olmak isteyen Endüstri 4.0 çağının akıllı işletmelerine bütüncül iş, işbirliği ve iletişim yazılımları, stratejik bilgi ve uygulama pratikleri sunarak rekabet güçlerini yükseltmektedir.

>> Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

>> Veritabanı tasarımı konusunda bilgi sahibi

>> Gelişmiş veritabanı yönetim sistemlerini kullanmış,

>> Temel HTML, CSS, JavaScript, JQuery, JSON bilgisi olan,

>> Tercihen Coldfusion ve Workcube sistemleri konusunda bilgi sahibi,

>> Yazılım geliştirme metodolojileri, yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi,

>> Versiyon kontrol ve değişiklik yönetim yazılımları kullanma deneyimine sahip,

>> Takım çalışmasına yatkın,

>> Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen,

>> Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,

>> Öğrenmeye ve gelişime açık,

>> İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı,

>> Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneğine sahip,

>> Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli.

Aday Kriterleri

Askerlik Durumu: Yapıldı, Yapılmadı, Muaf

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun),

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Bilişim Danışmanlığı

Departman: Bilgi Teknolojileri / IT

Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı

Personel Sayısı: Belirtilmemiştir.

Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)(Kadıköy)

Başvurmak İçin : Tıklayınız

GyUig8.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.