şok şok şok pes 2009 (full+tek link+şifresiz)

13 Tem 2008
227
1
GAZİANTEP
pes2009mv5.jpg

1.jpg

pes_2009_8.jpg

Notes:
Full Game (English Sounds Only)
Ripped - Nothing!
Texts - Multi6: English, German, French, Spanish, Italian, Portuguese
Minimum requirements: 1GB Ram, NTFS

1) disable UAC on Vista
2) extract .rar archive to NORMAL/SHORT PATH , somewhere like D:\Games
3) run setup.bat
4) follow on-screen instructions

How to uninstall:
1) run delete_game_from_registry.reg file
2) delete "PES 2009" folder

Riped by Skullptura
Cracked by Reloaded
The football fan's favourite footy franchise returns for another new season of sublime soccer gaming with the revamped and enhanced Pro Evolution Soccer 2009. Konami's series has long been heralded as the most realistic on the market, and PES 2009 promises to continue the trend.

LİNK:
https://tik.lat/L26c0
TÜRKÇE YAMA:
http://rapidshare.com/files/165434243/PES.2009._90.Turkce.Yama.Full.Versiyon.icin.rar

OYUN FULL'DÜR.RAR ŞİFRESİ YOKTUR.
EMEĞE SAYĞI

Son düzenleme:

mutafik

Üye
19 Eyl 2007
67
0
Kardeş oyunu indirdim de çalışmıyor. Güzelce kurdum, herşey tamam. Ama oyuna girmek istediğimde altta sadece yıldızlar çıkıyo siyah bir arka planın üzerine. Sürekli yanıp duruyorlar.

Yardımcı olursan sevinirim. Tam bir günümü aldı, indirmesi kurması vs.

13 Tem 2008
227
1
GAZİANTEP
şimdi oyunun setupunu kurup oyuna girdin yıldızlar yanıp sönüyo mu ?
bilgisayarından kaynaklanan bir sorundur oyunun içinde setting dosyası var oraya gir specifications var üstte oraya gir orada yazar eğer çözemezsen ben bana söle daha iyi bir şekilde yarımcı olurum sana

15 Kas 2008
232
0
oyun ne durumda ona göre indirirelim
boyutta büyük zaten biri sölesin oyun çalışıyormu???
emeğe saygı

charismarecep

Yeni üye
14 Ocak 2009
1
0
kardeş bu oyun kesin çalışıyomu bir tane indirdim 15 part tı ama çalışmadı rardan bile çıkartmadı hatalardan dolayı kesin çalışıyorsa indiricem kotalıyım çünkü ondan soruyorum bana hemen bir bilgi verirsen sevinirim bu konuda

13 Tem 2008
227
1
GAZİANTEP
arkadaşlar koymadan önce ilk ben denedim indirdim uzun sürüyo ama oyunda hiç bir sorun yok bana güvenebilirsiniz şu an oyun tıkır tıkır çalışıyo

13 Tem 2008
227
1
GAZİANTEP
[ı]arkadaşlar oyunun gerksinimlerini yazdım linkin üstüne ama size bir tavsiye verim oyun gereksinimindeki en önemli şeylerden biridie ram ram 1gb olmalı ama ramı 512 olanlar üzülmesin benim ramım 512 ama oyunu kurdum oyun çalışıyo
hiç bir tanede sorun yok.zaten pes serisinin hepsinde 1gb ram şart ama 512 de çalışıyo
[/ı]

aaamuhammet

Yeni üye
20 Mar 2008
2
0
walla teşekkürler çok çok güzel bi paylaşım emeklerine ve yorumlara olan özenine teşekkürler.

sağol

13 Tem 2008
227
1
GAZİANTEP
[ı]arkadaşlar tekrar söylüyorum extract yaparken %42 de felan uzun bir süre takılı kalıyo ama bozuk sanmayın 1-2 saat olmadı 3 saat beklemek gerek o zaman ilerliyo zaten[/ı]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.