Sokak Lambası Hackleme ;)

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NKrKiHbWj2E[/ame]

Yapımı: Trafonun İçini Açıyoruz Yanıp Sönen bi tuş var onun basılı kalmasını sağlıyoruz daha sonra

orda bi sayaç var o sayaçın üstündeki rakamlar artık durmuş olacaktır o tuş basılı kaldığı için :trl

daha sonra iphone marka bir telefonun bluetooth veya wifisini açıyoruz ve o sayaçtaki rakama çağrı veya sms atıyoruz ve :trl :trl :trl

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Troll video Sokak lambasının devresinin çalışma prensibini bilmesem inanacağım. Enerjiyi kesmekten başka çaresi yok o lambayı durdurmanın.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
dene ozm çek videosunu paylaş

Ben zaten olmiyacağini söylüyorum. Onun yerine illa olur diyorsan bunlar gibi değil adam gibi video çek sen göster. Zaten videoda açiklar var . Elektirik hadi sokak lamlari gitti arkadaki işiklar nereye gitti. Tüm şehrin elektiriğni kestiler galiba.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Troll video Sokak lambasının devresinin çalışma prensibini bilmesem inanacağım. Enerjiyi kesmekten başka çaresi yok o lambayı durdurmanın.

dene ozm çek videosunu paylaş

o zaman sayacin üzerindeki no yu niye ariyoruz. Ayrıca öyle birşey yok. Onu aç onu aç sinyalden kapansin :D

Konuyu gorunce eyvah dedim bende once mi paylasildi :) Bugun ben de bu konuya kafa yordum.Calisma prensibi tam olarak bu sekilde degil diye biliyorum.Cok basit bir çözümü var aslinda :) Fizikcilere sordum akimla alakali.Dogru cikti.Simdi birkac noktayi daha kesinlestirirsem ve duzgun bir konu icin yetecek kadar bilgim olursa ufak bir konu acacagim :)

Sokak Lambalarini kapatmak cok zor bir sey degil aslinda yerini bilirsek :)

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
Ben zaten olmiyacağini söylüyorum. Onun yerine illa olur diyorsan bunlar gibi değil adam gibi video çek sen göster. Zaten videoda açiklar var . Elektirik hadi sokak lamlari gitti arkadaki işiklar nereye gitti. Tüm şehrin elektiriğni kestiler galiba.

ben arkada şehir ışığı göremiyorum orda sadece sokaklambaları dizili ortalık çokda aydınlık değil zaten ışıklar gidince ortamın zifiri karanlık olması doğal ama bende güzelce anlatımlı bir video çekebilirim bu hafta perşembe günü olabilir baya müsait olacam gir bi bak foruma.

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Konuyu gorunce eyvah dedim bende once mi paylasildi :) Bugun ben de bu konuya kafa yordum.Calisma prensibi tam olarak bu sekilde degil diye biliyorum.Cok basit bir çözümü var aslinda :) Fizikcilere sordum akimla alakali.Dogru cikti.Simdi birkac noktayi daha kesinlestirirsem ve duzgun bir konu icin yetecek kadar bilgim olursa ufak bir konu acacagim :)

Kullanılan devre hakkında bilgi verebilirim ben denekçim.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2

Yav var tabi. Bizim burdaki adamlar oynadı o kutuyu evin yarisinda elektirik var yarisinda yok :D Fazların yarısını koparmişlar :D Yani aslinda basit. Ama arkadaşlarin bu bahsettigi wifi aç blue aç elektirikler gitsin gibi bir olay yok :) Sanırsın mübarek jummer açiyor :D

Mulo56

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,158
0
Beyler sokak lambalarını kapatınca mobeselerde kapanıyor mu ? Kapanıyosa aklımda güzel planlar var:RpS_laugh:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
ben arkada şehir ışığı göremiyorum orda sadece sokaklambaları dizili ortalık çokda aydınlık değil zaten ışıklar gidince ortamın zifiri karanlık olması doğal ama bende güzelce anlatımlı bir video çekebilirim bu hafta perşembe günü olabilir baya müsait olacam gir bi bak foruma.

Ben forumu takip ediyorum zaten :) Sen yap sonra bakalim. Elektirikler gittikden sonra iyi izle arka planda işik görünüyor. Sonra flashi açiyorlar o ışık kayboluyor.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Kullanılan devre hakkında bilgi verebilirim ben denekçim.

Biraz biraz biliyorum gibi.Bugun okuldaki fizikci bir cumle soyledi ordan dank etti.Konuyu bi ara acayim.Sizler olursa hatalarimi tamamlarsiniz.

Akimi falan kesmeyecegiz.Cok basit bisi :D Bak anlayan konuyu acarsa bozuşuruz. :D Bugun heves ettim bir saatimi o sistemi anlamaya ayirdim.

Brute force ile geliyormuşum :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.