Son Zamanlarda Yapılan değişiklikler

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
Selamlar,
Birazdan Paylaşacağım düşünceler tamamen benim düşüncemdir buna katılabilirsiniz veya Katılmayabilirsiniz elbette ki bu sizin kararınızdır kurallara uygun her görüşe saygı duymalıyız

Bence bu Yenilenen vip sistemi ile Para yatıran ile para yatırmayan arasında ki makas çok arttı zaten Yeni kullanıcı sıkıntısı çeken forum iyice işin içinden çıkılmaz hale soktuğunu düşünüyorum bana göre misyona uyumsuz bir sistem burada ki amaç arada ki makası açmak değil tam tersine azaltmak denge sağlamak elbette ki para yatıran bir kullanıcının yatırmayana oranla biraz daha fazla yetkisi olması gerekli ancak konunuzu top 1 e taşıma saatte 1 yukarı taşıma gibi özelliklerin sadece viplere özel olması bana göre aşırı saçma olmuş ticaret bölümünün hizmete alınması forumun kalitesini yerlebir ettiğini düşünüyorum çünkü artık her yerde sosyal medya takipçi satanlarla doldu kendimden örnek vereyim ben bu foruma girme sebebim bilgim dahilinde yardım isteyen arkadaşlara yardım ediyorum ve bilmediğim konularda aydınlanıyorum böylece güzel vakit geçiriyorum benim sosyal medya takipçi kasmak gibi bir amacım yok bunlar aşırı gereksiz duruyor eğer bir ticaret bölümü istiyorsanız farklı bir domain ile türkhackteam güvencesi ile bir başka marka açabilirsiniz forumun içinde ticaret bölümü olması zaten forumun anlamına uymuyor

bence eski vip sistemi geri getirilsin sadece temel özellikler satın alınabilsin (kullanıcı adı değiştirme,profile arka plan ekleme) gibi diğer konular (konu üstünlüğü) gibi özelliklerden vazgeçilmesi gerektiğini düşünüyorum.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.