Sony Yeni Kamera Sistemi

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
2,122
38
28
<{[(" Engelli Üye...! ")]}>
Sony'nin en iyi olduğu alanların başında görüntüleme teknolojileri geliyor. Geliştirdiği kamera sensörleri Apple'dan Huawei'e kadar pek çok telefon üreticisi tarafından kullanılan, Alpha serisi kameralarıyla önemli başarılara imza atan Sony, bu defa çıtayı bambaşka bir noktaya taşıyor.

Günümüzde orta ve üst seviye pek çok telefonda yapay zekalı kamera sistemi var. Ancak bunların çalışması için özel işlemcilere, ya da özel hızlandırma motorlarına ve bulut sistemlerine ihtiyaç duyuluyor. Ancak Sony devrim gibi bir teknolojiyle geliyor ve kendisi yapay zekalı olan yeni nesil kamera sensörüyle, sadece bakmayan gören, gördüğünü anlayarak bilgi veren mühendislik harikası bir kamera sistemine imza atmış oluyor. 3.1 milisaniyede görüntü tanımaya yapabilen sistem, çip seviyesinde çalıştığı için veri güvenliği de sunuyor.


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.