Sosyal Medya Platformlarında Takipçi Satışı, Beğeni Satışı, Yorum Satışı Yapmak Nasıldır?

9 Tem 2021
97
52
24
MoiraLycker

Merhaba arkadaşlar.
Bu konumda
Sosyal Medya Platformlarında Takipçi Satışı, Beğeni Satışı, Yorum Satışı Yapmak konusuna değineceğim.
Bu konu hakkında çok soru geldiği için bütün soruları teker teker yanıtlayacağım.
Yavaşça konumuza geçelim...

Takipçi Satış İşlerine Girmek İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?

Takipçi Satışı, Beğeni Satışı, Yorum Satışı
gibi hizmetler vermek her ne kadar kolaymış gibi gözükse de bir o kadar hafif sermaye gerektiren ve reklam vermenizi gerektirecek bir iştir.
Bu işe başlamadan önce benim size vereceğim öneriler şudur;

1- İlk olarak köşede güzel bir paranızın olması gerekmekte.

2- Bu işe girişmeden önce veya giriştikten sonra güzel bir reklam yapmanız gerek, çevreye kendinizi duyurmanız gerek.

3- İndirimleri veya zamları mantıklı şekilde yaparak (piyasanın hareketine göre) düzene oturtmak.

Yukarıda verdiğim önergelere dikkat ettiğiniz taktirde satışlarınızı güzel bir şekilde yapabilecek, yeni müşteriler edinebileceksiniz.

Daha önce bir konularımdan birinde Instagram Sınırları'ndan bahsettim. Oradaki bilgiler sayesinde diğer satıcılardan baha bilgili gözükebilecek, daha fazla rakip eleyerek müşterilerinizin gözünü boyayabileceksiniz.

Kendi panelimi açmak istiyorum ne yapmalıyım?

Kendi panelinizi açmak istiyorsanız öncelikle bir .com uzantılı domain'e ihtiyacınız olacaktır (.com uzantılı domaini bütün hosting sitelerinden alabilmeniz mümkün.) Bu domain ile beraber panelini almak istediğiniz firmanın internet sitesindeki canlı desteğe gidip belirterek işleminizi başlatabilirsiniz. Firmaya aylık panel kirası ödemeniz gerekiyor! (İçiniz rahat olabilir, panel kirası işinizi düzgün yaptığınız halde cebinize tekrar giriyor üstüne kar yapıyorsunuz.)

Umarım yardımcı olabilmişimdir...
İyi forumlar :)
İyi günler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
MoiraLycker

Merhaba arkadaşlar.
Bu konumda
Sosyal Medya Platformlarında Takipçi Satışı, Beğeni Satışı, Yorum Satışı Yapmak konusuna değineceğim.
Bu konu hakkında çok soru geldiği için bütün soruları teker teker yanıtlayacağım.

gibi hizmetler vermek her ne kadar kolaymış gibi gözükse de bir o kadar hafif sermaye gerektiren ve reklam vermenizi gerektirecek bir iştir.

2- Bu işe girişmeden önce veya giriştikten sonra güzel bir reklam yapmanız gerek, çevreye kendinizi duyurmanız gerek.

3- İndirimleri veya zamları mantıklı şekilde yaparak (piyasanın hareketine göre) düzene oturtmak.

Yukarıda verdiğim önergelere dikkat ettiğiniz taktirde satışlarınızı güzel bir şekilde yapabilecek, yeni müşteriler edinebileceksiniz.

Daha önce bir konularımdan birinde Instagram Sınırları'ndan bahsettim. Oradaki bilgiler sayesinde diğer satıcılardan baha bilgili gözükebilecek, daha fazla rakip eleyerek müşterilerinizin gözünü boyayabileceksiniz.

Kendi panelinizi açmak istiyorsanız öncelikle bir .com uzantılı domain'e ihtiyacınız olacaktır (.com uzantılı domaini bütün hosting sitelerinden alabilmeniz mümkün.) Bu domain ile beraber panelini almak istediğiniz firmanın internet sitesindeki canlı desteğe gidip belirterek işleminizi başlatabilirsiniz. Firmaya aylık panel kirası ödemeniz gerekiyor! (İçiniz rahat olabilir, panel kirası işinizi düzgün yaptığınız halde cebinize tekrar giriyor üstüne kar yapıyorsunuz.)

İyi günler...
Ellerine sağlık.

Gmyonic

Yeni üye
20 May 2018
9
2
MoiraLycker

Merhaba arkadaşlar.
Bu konumda

İyi günler...
Ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.