Sosyal mühendislik ile Hesap Çalma(ShellPhish)

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
Herkese Merhaba THT üyeleri bildiğimiz üzere bu sıralar hesap nasıl çalınır, nasıl kolay yolla çalınır, gibi olaylar gündemde bende bu konuya Bi açıklık getirmek istiyorum.

Ben Termux Kullanacağım, ancak siz Linux da kullanabilirsiniz.

İlk olarak Terminali açıp;

git clone https://github.com/thelinuxchoice/shellphish
Dosyamızı indiriyoruz.

İndikten sonra

cd shellphish
bash shellphish.sh

Yazıyoruz ve programımız açıldı.

va4OBp.jpg

Ardından hangi siteden hesap çalıcaksak onun numarasını Yazıyoruz. Ben örnek olarak instagram yapıcam.

İnstagram'ın kodu 01 olduğu için 01 yazıp enterliyorum.

Xb4aZO.jpg

Karşımıza 2 tane seçenek çıktı

Serveo.net
Ngrok

Ben Serveo kullanıcam o yüzden 01 yapıp enterliyorum.

qAB5V3.jpg

Şimdide bizden Bi port istiyor biz default olarak 3333 kullanıcaz.

od7boo.jpg

Ve işlemimiz tamamlandı. Bize link verdi bu linki kurban açtığında karşısına normal gibi gözüken instagram sayfası çıkıcak.

Z5d840.jpg

Kişi siteye girdikten sonra İp adresi, para birimi, yaşadığı yer vb. Şeyler direk bize gelicek.
Hesap adını ve şifresini yazarsa onlarda direk programa düşüyor.

gPo7m2.jpg

Bu kadar bu linki yedirmek size kalmış.

İyi günler dilerim.
Uchiha-Sasuke​

Son düzenleme:

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Yazıyı ortalayıp biraz renklendirirsen süper bir konu olur
Renklendirmede başlıklar kırmızı içerik beyaz'ı tercih edebilirsin

gb9

Yeni üye
9 Haz 2019
9
0
Kral şeyi anlamadım indirdikten sonra ne yapıcaz kurucaz mı veya telefona indirip öyle durucak mı
ek:I require php but it's not installed.Install it.Aborting diye bir cümle çıktı

Son düzenleme:

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
Yazıyı ortalayıp biraz renklendirirsen süper bir konu olur
Renklendirmede başlıklar kırmızı içerik beyaz'ı tercih edebilirsin

Bir dahaki konumda dikkat edeceğim. çok teşekkürler yorumun için.

Kral şeyi anlamadım indirdikten sonra ne yapıcaz kurucaz mı veya telefona indirip öyle durucak mı

Linki karşıya attıktan sonra termux açık kalsın kapatırsanız link de kapanır.
Ben şöyle yapıyorum linki açıyorum sonra karşıya attıktan sonra video izliyorum ama kapatmıyorum termuxu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gb9

Yeni üye
9 Haz 2019
9
0
Özür dilerim ama karşıya atmak derken biraz açabilir misin ilk defa yapıcam zahmet veriyorum ama

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
Özür dilerim ama karşıya atmak derken biraz açabilir misin ilk defa yapıcam zahmet veriyorum ama

Hiç sıkıntı değil sorabilirsin istediğin zaman.
Bu oluşturduktan sonra Bi link veriyor ya, onu karşıya WhatsApp instagram vb yerden atman lazım o nu kandırcaksın işte tıkla instagram sana takipçi getiriyor filen bu linke tıklatıp hesabına girmesini sağlaman lazım

'POLY

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
645
12
Yazıları renklendirirsen daha güzel olur :)

gb9

Yeni üye
9 Haz 2019
9
0
reis sen beni yanlış anladın taa en başta indirdikten sonra şu kodları yazıyoruz diyorsun ya ben yazıyorum "I require php but it's not installed.Install it.Aborting" bu cümle çıkıyo resimdeki gibi instagram facebook falan menüsü gelmiyo

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
reis sen beni yanlış anladın taa en başta indirdikten sonra şu kodları yazıyoruz diyorsun ya ben yazıyorum "I require php but it's not installed.Install it.Aborting" bu cümle çıkıyo resimdeki gibi instagram facebook falan menüsü gelmiyo

Kusura bakma yanlış anladım. ben şunu yaz:

pkg install php

şimdi tekrar dene

Yazıları renklendirirsen daha güzel olur eline sağlık :)

Çok teşekkür ederim yorumunuz için , dikkat edicem Bi dahakine

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Eline sağlık. Arkadaşların da dediği gibi yazılar biraz kaybolmuş. Ön plana çıkarmak için kalınlaştırıp renklendirebilirsin. Ayrıca konunun sonuna bazı sosyal mühendislik püf noktaları da ekleyebilirsin. Veya ilgili konular, makaleler de olabilir :)).

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
Yeni başlayan birine göre gayet başarılı olmuş başarılar

Çok teşekkürler. :)

Eline sağlık. Arkadaşların da dediği gibi yazılar biraz kaybolmuş. Ön plana çıkarmak için kalınlaştırıp renklendirebilirsin. Ayrıca konunun sonuna bazı sosyal mühendislik püf noktaları da ekleyebilirsin. Veya ilgili konular, makaleler de olabilir :)).

Bir dahaki sefere dikkat edeceğim, teşekkür ederim yorumunuz için.

Berkay0363

Yeni üye
21 Şub 2016
13
0
dostum emeklerin için teşşekürler ancak ben kali kullanıyorum bilgisayarda bu işlemleri yaptığm zaman aynı 3333 olarak yazıyorum porta error diyor ve linki vermiyor. yardımcı olursan sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.