Sosyal mühendislik ile Hesap Çalma(ShellPhish)

Volkanbond

Yeni üye
26 Ağu 2019
1
0
Facebook içinde aynı şeyler geçerli dimi aynı yolu izliyorum yani

ben birisinin facebook unu direk çökertmek istiyorum çalmak değil ama oda giremesin bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
Moderatör tarafında düzenlendi:

mrtcnyvz1

Yeni üye
19 Tem 2019
5
0
Link çalışmıyor

Uygulamanın verdiği link açılmıyor veyahut çalışmıyor bir bakabilir misiniz?

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,488
35
MSFVenom
Merhaba iyi akşamlar dilerim hocam sosyal medya ile ilgilenen hacker yetkilileri kimler acil bi geri dönüş sağlayabilirmisiniz gerçekten çok önemli benim için 1 haftadır ugrastığım bi hesap var 1 kezde dolandırıldım o siteyide sizlerle paylaşıcam insanların hakını yemesinler ama öncelikle yetkili beri geri dönüş saglasın lütfen hürmetler🙏 :agla

Forumdan aratarak hesap hackleme gibi yöntemlere bakabilirsin yoksa kişisel istek yasak

Weteran

Yeni üye
15 Eyl 2019
1
0
Kişiye verdiğiniz link adresi instagram/login gibi şeyler içermediği sürece herhangi bir işe yaramaz. Ya karşıdaki tarafın aşırı derece de gerizekalı olması gerekir. Yada sizin gidip bu pishing sistemine özel bi adres satın alıp adresin içinde yollamanız gerekir. Yine de eline sağlık.

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
176
root
Kişiye verdiğiniz link adresi instagram/login gibi şeyler içermediği sürece herhangi bir işe yaramaz. Ya karşıdaki tarafın aşırı derece de gerizekalı olması gerekir. Yada sizin gidip bu pishing sistemine özel bi adres satın alıp adresin içinde yollamanız gerekir. Yine de eline sağlık.
Gene size kalmış bir şey bu çoğu Instagram kullanıcısı fake scriptlerle ilgili söz konusuna sahip değil , goo.gl olarak kısaltırsanız eğer eminim ki çoğu url'ye bakmadan giriş yapacaktır hele de can alıcı bir senaryoyla yedirirseniz %75 - 80 arası tutacağını düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.