Sosyal olmanın önemi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Kurban ile muhabbeti ilerletmeniz sizin yararınıza olucaktır.
Şöyle düşünün,bir cafe’e geçip oturduğunuzda garsonların ve ordaki şef garsonun mesela size olan büyük hürmeti nasılsın abii? gibi cümlelerle süslerse
bu karşı tarafta cok iyi bir imaj yaratıcaktır.Bir başka olayda Telefonu’nuzun susmaması da olabilir.
5Dakikada bir telefonunuzun calması karşı tarafı " nekadarda yoğun,sosyal ve çevresinde sevilen sayılan birinin yanındayım"düşüncesine sevk edicektir.
Son’a yaklaşıyor imajı alırsınız zaten karşı taraftan her zaman karşı taraf’a iltifat veya her zaman espiri yapmayın bu bi zamandan sonra sıkıcı bir hal alıcaktır.
Herşeyin yeri ve zamanı var dediğim gibi.Onu kıskandırmay’a calısın bu size olan aşkını depreştiricektir.
Ilıskınızı her zaman masaya yatırıp tartısmayın bu ilişkiyi parçalar.
Doctor’larında dediği gibi Günde 10 dakika birbirinize ayırın,TV,PC. vb. şeyleri kapatıp birbirinizle konusun ama vergilerden,faturalardan,sağdan,soldan değil.
Kendiniz’den konuscak birşey bulamazsanız bile birbirinizin 10 dakika gözlerinizin içine bakın aşk gene depreşicektir.
İlişki bir zaman sonra sıkıcı bir hâl almaya başlıyacaktır arada değişiklik iyi gelicektir.
Festivaller’e sosyal aktivitelere katılın yeni insanlarla tanısın iilişkiniz monontonluktan cıkıp bambaşka bir hal alıcaktır.
Sinema’ya ,cafe’ye vb. yerler’e gidin insanlar’la uyum içinde yaşamayı bilmeniz gerekir.

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Arkadaşlar sosyal bir çevre yön hobi üretmeniz gerekir.Cünki artık karşı taraf sizden sıkılacaktır bi süre sonra.
çünki kimse size

"Ben hiç bi zaman başladığım film’i yarıda kesmedim

bazen sıkar gibide olsa sonuna kadar gittim
Senden sıkılıyorum ama bunu atlatıcağız
senden ayrılmaya hiç niyetim yok"
kimse demez bu düşüncenin var olması inanın bir mucizeye tanık olmakla eş değer.
Sosyal bir yön edinmek için bir kaç önerim war.

Hadi gelin biraz eleme yapalım...

Psikoloji kitabı ./Düşündürücü,güldürücü,eğlendirici ve öğreten olmalı ama kadın psikoloji kitabı yazarsak hayran kitlemiz erkeklerle sınırlı olucak :)

Roman ./Bence bu daha mantıklı olabilir,neden olmasın ki? zaten roman yazarsam PDF’e yazmayı planlıyorum ve bir iki grafikerden de yardım alarak romanı renklendirmek istiyorum..
Roman bana daha mantıklı gelmesinin başlıca sebebi roman yazabilecek kadar kabiliyetim war.. Kafamda bin türlü tilki dönüyor olayları cok iyi yorumluyabiliyorum..
Ve en önemlisi de olayları tam tersine çevirebiliyorum.. Meselâ ; X kişi suçlu diye düşünelim. ama Ben ÖNEMLİ NOT: koyduğumda başından beri romanın 1sayfasından beri X’i suçlu biliyorduk ama 259 sayfasında anladık ki suçlu Y’imiş.
Bunun gibi çok eğlenceli bir roman yazabilirim.. ama bunu sadece bir hobi olarak yapmayı düşünüyorum satmak yaa para kazanmak değil cünki daha yaşım kaç başım kaç :))
Peki Roman yazalım desek? Ilk konumuz ne olurdu "Edward Cullen And Isabella Swan" mı olurdu :) ?
Yoksa Romanın ismi bile hazır " Dehşetin Soluğu" mu olurdu?

Iyı bir çıkış yapmak için ya Gerilim-Korku veya Atraksiyonlu Aşk Film’i ele almamız gerekir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.