Sözde Ermeni Soykrımı | Fransa-Ermenistan Operasyonu "24 Nisan 2019"

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
Elimden gelse her türlü desteği vermeye hazırım derdim lakin gelmiyor ama tht ailesinin yapabildiğini biliyorum Allah yar ve yardımcınız olsun...

Ben hiç bir ülkenin ordusundan bu kadar şehit verdiğini bilmiyorum. Tüm dünyada vahşet yaşanıyor. Bütün ulusal kanallar susuyor, Bütün dünyaya susuyor ve Ulusal kuruluşlar müteffiklerimiz dahi gık demiyor ama Türkiyenin gelmişi geçmişi ne varsa gündeme çıkartılıp yer ile yeksan ediliyor. E işin arka planına bakarsanız. Türk ve Türkmen kardeşlerimiz dışında herkes düşmanımız. Başımıza pkk illetini bela ettiler. 30 günde sileceğimiz bu örgütü içimizdeki yapılanma ve hainler yüzünden de silemiyoruz. Anca takım, siyasi parti, mezhep, dil, din ve ırk kavgasından başka bişey yapmıyoruz. Ama Tüm dünya musallat da olsa ecel de olsa bu Vatana anca bi sarsıntı deprem hissi verir. Bu Son kaleyi yıkmaları için imanımızı almaları gerek ki! Bunada Rahman ve Rahim olan Rabbim izin vermez. Allah bu al yıldızlı ülkeyi vatan bilenlerin yâr ve yardımcısı olsun...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.