Spam'a Düşmeden E-posta Göndermek

Dolyetyus

Co Admin
21 Nis 2020
1,207
667
Delft
Herkese Selamlar, Hayırlı Ramazanlar;

Siz değerli arkadaşlarım ve üstlerimin zaten bilgili olduklarını biliyorum. Ben de izin verirseniz bu basit bilgi ise size belki bir şeyler daha katabilirim diye umuyorum.

(Konu yanlış yere açıldıysa beni yönlendirirseniz sevinirim)

Size elimden geldiğince Spam'a düşme şansının az olduğu ve Phishing yöntemlerinde kullanabileceğiniz bir yöntem vereceğim. Eğer bu taktik veya buna benzer bir şey paylaşıldı ise özür dilerim.

-İlk olarak kendimize bir E-mail açalım. En basitinden [email protected] veya [email protected] ismini verebiliriz ki sahte olduğu çok belli olmasın.

-İkinci olarak kurbanın E-mail adresine linksiz, sade fakat inandırıcı bir E-posta gönderelim.
Örnek: Hesabınızda Olağandışı Giriş Denemeleri Tespit Edildi gibi bir başlık atalım. Altına ise "Doğrulama linkiniz başka bir mail ile gönderilmiştir" diyebiliriz. Fakat ne olur ne olmaz diye bu postaya "Eğer mail gözükmezse biraz bekleyin ve 'Spam' kutusunu kontrol edin" diye yazabiliriz.

-Bu ilk maili attıktan sonra asıl ikinci, içinde linkimizi içeren mailimizi atıyoruz. Eğer kişi, ilk postayı açtıysa ve biz ikinci postayı bundan sonra gönderirsek Spam'a düşmeden direk ana ekrana geliyor.

-Eğer açmadan gönderirsek bazı durumlarda Spam'a, bazen ise ana ekrana geliyor. Bunun algoritmasını ne yazık ki çözemedim. Fakat yine de uzun süre boyunca deneyip en az spam olasılığı olan yöntem bunu buldum.

Sonuç olarak bugünlerde çoğu fake mail sitesi düzgün çalışmıyor. Google gerçekten güvenliğini arttırmış durumda.
Hepinize iyi günler dilerim. Saygı ve sevgilerimle...

Çölkaktüsü

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
560
1
TÜRKİYE
Arkadaşlar hostingi olmayanlar bunu yapamaz yapsalar bile kanmazlar örneğin lnstagramhelpcountinious@gmail gibi bir epostaya düşen olmaz zannetmiyorum

BU ARADA YARARLI KONU TEBRİKLER :D

------------------------

*MUSTAFA KEMAL ATATÜRK*

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.