SpyNet 2.6 - Duck Dns Alma - Port Açma - Inject Ayarları - Detaylı Anlatı/ ShuJaira

tHE DEAD M

Yeni üye
17 Ocak 2016
13
0
Eline Sağlık.Forumda En Düzgün Anlatanlardan Birisin.Şimdi Deneyeceğim.Sıkıntı Olursa Mesajı Editlerim :)

hewskiv2

Yeni üye
14 Şub 2021
1
0
Arkadaşlar Merhaba ;

Forumda ''Ratların'' kullanımları çok fazla detaylı verilmediği için bügün sizlere SpyNet 2.6'yı ayrıntılarıyla beraber resimli olarak anlatağım.

No-ip alan arkadaşlarımıza duyuruda buluyorum No ip Türk iplerine engellendiği için vpnlerle siteye girip adreste alsanız portta açsanız bağlantı alamazsınız o yüzden piyasada ücretsiz stabil en iyi dns şuanda Duck Dns'dir o yüzden bunu indireceğiz.

Spynet Nedir ?

Spynet
bir rat programıdır. Yani virüstür. Kullanım ayalarını doğru yaptığınız taktirde oluşturduğunuz virüsü karşı tarafa attığınızda bilgisayarını ele geçirmeye yarayan bir programdır. Bu sayede kişinin şifrelerini çalabilir , masaüstünü izleyebilir , sesini dinleyebilir , kamerasını açabilir , bilgisayarını kitleyebilir, kayıt defterine erişebilir , yüklü programlarına eşiebilir ve değiştirebilir , özel belge ve dökümanlarını indirebilirsiniz.

Duck Dns Alımı :
Sitemiz :
Duck DNS

VaD2nj.png

Evet Şimdi Domain adresimizi Oluştuyoruz.

WkDWME.png

Spynet 2.6'Tıda kullanacağimiz Domain Adresimiz :

GRD1n6.png

Duck Dns'yi Bilgisayarımıza İndirelim :

LADo4o.png

İndirme işlemine devam ediyoruz :

v5PoV6.png

Duck Dns '' Java'' Eklentisi ile çalışmaktadır. Bu Hatayı alan akradaşlarım Javayı indiriniz.
VaDyGr.png

Java Download : Ücretsiz Java Yazılımını İndir

Duck Dns Ayarları :

Yk6j5a.png

Domain Adımızı ve Token kodumuzu Yazıyoruz :

Xk6Dq7.png

Duck Dns Ayarlarımız Bitmiştir. Şimdi Port Açmaya Geçiyoruz.

Modemimizin İçerisine girebilmek için İp adresimi öğrenicez. Bunun için Başlat>çalıştır>cmd diyoruz ve konsolu açıyoruz oraya ''ipconfig'' komutunu giriyoruz.

d3BWXD.png

Port Açma :

A7z0zq.png

Gelelim En Önemli Kısıma '' Spynet 2.6 '' Server Oluşturma ve Kullanım

Spynet Download :
SPYNET 2.6 TURKÇE.rar
Rar Pass : Lorthia988

0nz46W.png

Ratımızı Bilgisayara İndirdik Şimdi İnce Ayarlara Başlıyoruz.

z5M2NY.png

Devam et dedikten sonra bizi böyle bir ekran karşılıyor Gerekli ayarları yapıyoruz

qMvm5Z.png

Şimdi en çok sorunlarla karşılaşılan ve bütün ayarları yaptım ama bağlantım gelmiyor portumda açık ama bir türlü yapamadım diye arkadaşlar için gerekli ''Bağlantı'' yani ''Inject'' ayarlarını gösteriyorum...

1vE4kb.png

Yazıları Anca sıkıştırdım Zaten rat Türkçe Kısa açıklamaların yeteceğini düşündüm Takıldığınız yerler olursa Ayrıntılı Anlatılır o kısımlar :)

Ayarlara Devam Ediyoruz ;

kB6Anm.png

Keylogger Ayarlarımız :

kB6ARy.png

Anti Ayarlarımız :

kB6Adv.png

Serverı Tamamlama ve Oluşturma Son Bölümümüz Arkadaşlar ;

Xk6y56.png

Ayarlarımızı Kontrol Ettikten Sonra Server Oluştur diyoruz , Ve bağlantı almak istediğimiz bilgisayar için Trojanımız hazırlanmış oluyor :)

Serverımız Kendini Masaüstüne Kaydediyor :

Serverımız acaba çalışıyormu bağlantıyı ve ayarların doğruluğu adına kendimde açıyorum ve SONUÇ : Bağlantı geldi :)

Dip Not :
Kardeşlerim kendi bilgisayarımda tıkladım bütün ayarları yaptım fakat gene bağlantı alamıyorum diyorsanız , Bilgisayarınız güvenlik duvarını kapatın mutlaka bağlantı gelecektir...

Arkadaşlar elimden gelen en iyi anlatımı sizleri sıkmadan , kasmadan , bunaltmadan en sadece ve öz şekilde yapmaya çalıştım. Anlayamadığınız veya takıldığınız yerler olursa , forumdan her zaman ulaşabilirsiniz...

Bi Teşekkürü Çok Görmeyin :)

SELAMETLE
ty

Asilyums

Üye
7 Kas 2021
99
47
Anonim
Arkadaşlar Merhaba ;

Forumda ''Ratların'' kullanımları çok fazla detaylı verilmediği için bügün sizlere SpyNet 2.6'yı ayrıntılarıyla beraber resimli olarak anlatağım.

No-ip alan arkadaşlarımıza duyuruda buluyorum No ip Türk iplerine engellendiği için vpnlerle siteye girip adreste alsanız portta açsanız bağlantı alamazsınız o yüzden piyasada ücretsiz stabil en iyi dns şuanda Duck Dns'dir o yüzden bunu indireceğiz.

Spynet Nedir ?

Spynet
bir rat programıdır. Yani virüstür. Kullanım ayalarını doğru yaptığınız taktirde oluşturduğunuz virüsü karşı tarafa attığınızda bilgisayarını ele geçirmeye yarayan bir programdır. Bu sayede kişinin şifrelerini çalabilir , masaüstünü izleyebilir , sesini dinleyebilir , kamerasını açabilir , bilgisayarını kitleyebilir, kayıt defterine erişebilir , yüklü programlarına eşiebilir ve değiştirebilir , özel belge ve dökümanlarını indirebilirsiniz.

Duck Dns Alımı :
Sitemiz :
Duck DNS

VaD2nj.png

Evet Şimdi Domain adresimizi Oluştuyoruz.

WkDWME.png

Spynet 2.6'Tıda kullanacağimiz Domain Adresimiz :

GRD1n6.png

Duck Dns'yi Bilgisayarımıza İndirelim :

LADo4o.png

İndirme işlemine devam ediyoruz :

v5PoV6.png

Duck Dns '' Java'' Eklentisi ile çalışmaktadır. Bu Hatayı alan akradaşlarım Javayı indiriniz.
VaDyGr.png

Java Download : Ücretsiz Java Yazılımını İndir

Duck Dns Ayarları :

Yk6j5a.png

Domain Adımızı ve Token kodumuzu Yazıyoruz :

Xk6Dq7.png

Duck Dns Ayarlarımız Bitmiştir. Şimdi Port Açmaya Geçiyoruz.

Modemimizin İçerisine girebilmek için İp adresimi öğrenicez. Bunun için Başlat>çalıştır>cmd diyoruz ve konsolu açıyoruz oraya ''ipconfig'' komutunu giriyoruz.

d3BWXD.png

Port Açma :

A7z0zq.png

Gelelim En Önemli Kısıma '' Spynet 2.6 '' Server Oluşturma ve Kullanım

Spynet Download :
SPYNET 2.6 TURKÇE.rar
Rar Pass : Lorthia988

0nz46W.png

Ratımızı Bilgisayara İndirdik Şimdi İnce Ayarlara Başlıyoruz.

z5M2NY.png

Devam et dedikten sonra bizi böyle bir ekran karşılıyor Gerekli ayarları yapıyoruz

qMvm5Z.png

Şimdi en çok sorunlarla karşılaşılan ve bütün ayarları yaptım ama bağlantım gelmiyor portumda açık ama bir türlü yapamadım diye arkadaşlar için gerekli ''Bağlantı'' yani ''Inject'' ayarlarını gösteriyorum...

1vE4kb.png

Yazıları Anca sıkıştırdım Zaten rat Türkçe Kısa açıklamaların yeteceğini düşündüm Takıldığınız yerler olursa Ayrıntılı Anlatılır o kısımlar :)

Ayarlara Devam Ediyoruz ;

kB6Anm.png

Keylogger Ayarlarımız :

kB6ARy.png

Anti Ayarlarımız :

kB6Adv.png

Serverı Tamamlama ve Oluşturma Son Bölümümüz Arkadaşlar ;

Xk6y56.png

Ayarlarımızı Kontrol Ettikten Sonra Server Oluştur diyoruz , Ve bağlantı almak istediğimiz bilgisayar için Trojanımız hazırlanmış oluyor :)

Serverımız Kendini Masaüstüne Kaydediyor :

Serverımız acaba çalışıyormu bağlantıyı ve ayarların doğruluğu adına kendimde açıyorum ve SONUÇ : Bağlantı geldi :)

Dip Not :
Kardeşlerim kendi bilgisayarımda tıkladım bütün ayarları yaptım fakat gene bağlantı alamıyorum diyorsanız , Bilgisayarınız güvenlik duvarını kapatın mutlaka bağlantı gelecektir...

Arkadaşlar elimden gelen en iyi anlatımı sizleri sıkmadan , kasmadan , bunaltmadan en sadece ve öz şekilde yapmaya çalıştım. Anlayamadığınız veya takıldığınız yerler olursa , forumdan her zaman ulaşabilirsiniz...

Bi Teşekkürü Çok Görmeyin :)

SELAMETLE
Eline sağlık

crazyarmy1

Yeni üye
20 Nis 2012
3
0
Mersin
kardeşim söylediklerini aynen yaptım fakat yinede bağlantı alamıyorum. Not : Güvenlik duvarı vs kapatmama ragmen yardımcı olursan sevinirim

shxrty

Yeni üye
4 May 2020
3
0
selamlar, virüs kendi localimde çalışıyor fakat başka birisine attığım zaman herhangi bir bağlantı gelmiyor port ayarım şu şekilde
unknown.png

006orhan

Yeni üye
29 Eyl 2019
10
1
trojan ismi degişebilirmi mesala ben exe olarak atmak istemiyorum mp4 olarak atmak istiyorum ve wattsapdan atmak istiyorum videyo olarak gözükür mü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.