SpyNet 2.6 - Duck Dns Alma - Port Açma - Inject Ayarları - Detaylı Anlatı/ ShuJaira

xxahmetfb123xx

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
475
0
Adana
spynet boş iş arkadaşa attım kurulumu fln hepsi tmmda adam açtığında niye kurban gelmiyor ?? firewall falan demeyin abi ya

MenaR

Katılımcı Üye
20 Şub 2012
535
0

Port Açma :

A7z0zq.png

Hocam fotoğraftaki bütün portların bizde de olması gerekiyormu? konu hakkında fazla bilgim yok kafam karıştı. ben sadece en alttakini ekledim ve anlattığınız diğer herşeyi yaptım güvenlik duvarını da kapattım ama olmadı. :RpS_blushing:

kralnack

Yeni üye
4 May 2014
4
0
O kadar rat programı var madem hepsi çalışıyor neden bu kadar çok program var bi farkı varmi yoksa her ressam başkasınınkiyle yetinmeyip kendi resmini mi çiziyor

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Hocam ellerinize sağlık ama Startup da HKLM leri işaretlemesseniz Kurban PC res attığın bağlantı gelmez bizzat denedim sanal pc de

Bess

Üye
9 Eyl 2015
227
0
spynette tek sorun var kayıtlı şifrelerini göremiyorum hiç birşey çıkmıyor yardımcı olacak var mı :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.