SpyNote v6.4 ve Detaylı Anlatım

Sabite alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
30 Ağu 2021
117
38
23
Anlamadığım birşey var biz bu dns info kısmında kendi ip adresimizi mi yazacağız kurbanımızınkini mi ve bu port nedir port nasıl bulunur.

Teşekkürler! WhatsApp gösteren rat olarak DroidJack'ı önerebilirim fakat telefonun rootlu olması gerekli.
DroidJack linki:
Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm
Selamlar hocam sizin yaptığınız rat 761 kb iken benim yaptığım rat 22 bayt oldu bunun nedeni nedir bir sorun oluşur mu?

rat lazım

Yeni üye
30 Ağu 2022
2
1
SpyNote v6.4, Kamera, Chat, Dosyalar, Rehber, Arama Kaydı, Hesaplar, SMS, Uygulamalar!!!

Merhabalar arkadaşlar!

Bugün sizlere SpyNote v6.4 programını anlatıp, paylaşacağım.

YV3PRA.png

Öncelikle SpyNote programı android telefonlar için rat yani remote acces trojan programıdır.

GGbn62.png

ÖZELLİKLER

Hedef kişinin telefonundan kamerayı etkinleştirebilir

dM4j14.png

Dosyalarını indirebilir(galeri vs.)

7Q2mRW.png

Mesajlaşabilir

17jnBp.png

Rehberdeki numaralara ulaşılabilir

jAzJ9r.png

Gelen mesajları okuyabilir

b9QQv8.png

Arama geçmişine bakabilir

3g28Q4.png

Yüklü olan uygulamaları görebilir

5qp9PR.png

Uygulamalara giriş yapılan kullanıcı adlarını görebilir

VB2p4n.png

Shell terminal açılabilir(kod yazdığınızda "permission denied" hatası veriyor, çözümünü bulan olursa nasıl yapılacağını konuma ekleyebilirim)

oynQbm.png

Bazı ayarları kontrol edebilir

agPPgz.png

BGoXY9.png

nyYPng.png

Telefonunun ekranında mesaj gösterebilir

Telefonunu titretebilirsiniz

MR9YON.png

RAT DOSYASINI OLUŞTURMAK İÇİN:

1- Uygulamayı açtığımızda sol üstten "Tools", sonrasında ise "Payload" sekmesine tıklıyoruz

2- "App Info" kısmından kurbanımızın adını, uygulamamızın adını, servis ismini ve versiyonunu istediğimiz şekilde düzenliyoruz

AGZ2WX.png

3- "DNS Info" kısmından local ipmizi ve portumuzu giriyoruz(Herhangi dinamik dns servisini de kullanabilirsiniz)

qy9qLD.png

4- "Properties" kısmından RAT'ımızda çalışmasını istediğimiz özellikleri seçiyoruz(Tüm özellikler çalışmamaktadır)

k0ZrqW.png

5- "Merging App" kısmında birleştirmek istediğimiz uygulamayı seçebiliriz(bir kaç sefer denedim fakat stabil çalışmadı)

OaJ2GZ.png

6- "Build" kısmına gelip RAT'ımızı hazırlıyoruz

ryYLrM.png

Building kısmı

9bvv48.png

Out kısmı

yj2dBL.png

RAT'ımızı yedirdikten sonra ekranda çıkan görüntü:

nyYY7B.png

Telefondaki uygulama

nyYY25.jpg

Uygulamanın içi

b9QQYG.jpg

İndirme Linki:

Kod:
https://dosya.co/l6f1gvruihsw/SpyNote_6.4.rar.html

Virüs Total:

Kod:
https://www.virustotal.com/gui/file/495a0c63c0095e50032c41f2a06f254e0f031b4b34d718956e98e4c373b1d1b9/detection

Kişisel kullanımda tüm sorumluluk kullanan kişiye aittir. Programa kendim herhangi bir trojan eklemedim. Bulduğum forumdan indirip kendi bilgisayarımda test ettim ve herhangi bir sorun görmedim.
Rar şifresi: madf1ng3rrr
bana yardımcı olurmusun bu program için

Uygulamayı kendi telefonumda denedim.

Ortam dinlemesi yapmıyor.

Aramaları kayıt edip göstermiyor.

Konumu bulmuyor.

Şimdilik gözlemlediklerim bunlar. Küçük çaplı işler için işe yarar.
linki varmı programın

!BadRhyme

Üye
29 Ocak 2023
84
28
SpyNote v6.4, Kamera, Chat, Dosyalar, Rehber, Arama Kaydı, Hesaplar, SMS, Uygulamalar!!!

Merhabalar arkadaşlar!

Bugün sizlere SpyNote v6.4 programını anlatıp, paylaşacağım.

YV3PRA.png

Öncelikle SpyNote programı android telefonlar için rat yani remote acces trojan programıdır.

GGbn62.png

ÖZELLİKLER

Hedef kişinin telefonundan kamerayı etkinleştirebilir

dM4j14.png

Dosyalarını indirebilir(galeri vs.)

7Q2mRW.png

Mesajlaşabilir

17jnBp.png

Rehberdeki numaralara ulaşılabilir

jAzJ9r.png

Gelen mesajları okuyabilir

b9QQv8.png

Arama geçmişine bakabilir

3g28Q4.png

Yüklü olan uygulamaları görebilir

5qp9PR.png

Uygulamalara giriş yapılan kullanıcı adlarını görebilir

VB2p4n.png

Shell terminal açılabilir(kod yazdığınızda "permission denied" hatası veriyor, çözümünü bulan olursa nasıl yapılacağını konuma ekleyebilirim)

oynQbm.png

Bazı ayarları kontrol edebilir

agPPgz.png

BGoXY9.png

nyYPng.png

Telefonunun ekranında mesaj gösterebilir

Telefonunu titretebilirsiniz

MR9YON.png

RAT DOSYASINI OLUŞTURMAK İÇİN:

1- Uygulamayı açtığımızda sol üstten "Tools", sonrasında ise "Payload" sekmesine tıklıyoruz

2- "App Info" kısmından kurbanımızın adını, uygulamamızın adını, servis ismini ve versiyonunu istediğimiz şekilde düzenliyoruz

AGZ2WX.png

3- "DNS Info" kısmından local ipmizi ve portumuzu giriyoruz(Herhangi dinamik dns servisini de kullanabilirsiniz)

qy9qLD.png

4- "Properties" kısmından RAT'ımızda çalışmasını istediğimiz özellikleri seçiyoruz(Tüm özellikler çalışmamaktadır)

k0ZrqW.png

5- "Merging App" kısmında birleştirmek istediğimiz uygulamayı seçebiliriz(bir kaç sefer denedim fakat stabil çalışmadı)

OaJ2GZ.png

6- "Build" kısmına gelip RAT'ımızı hazırlıyoruz

ryYLrM.png

Building kısmı

9bvv48.png

Out kısmı

yj2dBL.png

RAT'ımızı yedirdikten sonra ekranda çıkan görüntü:

nyYY7B.png

Telefondaki uygulama

nyYY25.jpg

Uygulamanın içi

b9QQYG.jpg

İndirme Linki:

Kod:
https://dosya.co/l6f1gvruihsw/SpyNote_6.4.rar.html

Virüs Total:

Kod:
https://www.virustotal.com/gui/file/495a0c63c0095e50032c41f2a06f254e0f031b4b34d718956e98e4c373b1d1b9/detection

Kişisel kullanımda tüm sorumluluk kullanan kişiye aittir. Programa kendim herhangi bir trojan eklemedim. Bulduğum forumdan indirip kendi bilgisayarımda test ettim ve herhangi bir sorun görmedim.
Rar şifresi: madf1ng3rrr
up+++

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.