Sızma Testleri Sql Açığı Buldum Nasıl Sızacağım?

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,189
447
Arkadaşlar öncelikle selamlar;
sql açığı buldum ama bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum ayrıyetten admin panelini de buldum hedef sitenin ama bir sorun var bundan sonra tamamen tıkandım bunun için bu konuyu açmaktayım ne yapabilirim bundan sonra acaba yardımcı olur musunuz lütfen?

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,189
447

Floria1

Katılımcı Üye
25 May 2023
901
532

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
57
Sqlmap ne hocam yeniyim de toolmu o
evet
GitHub - sqlmapproject/sqlmap: Automatic SQL injection and database takeover tool
kurulumu son derece basit kullanımı da bir o kadar
yeni iseniz biraz zorluk çekebilirsiniz.
grimner hocamız atmış kullanımını
termux üzerinden ise:
pkg install git
pkg install python
git clone GitHub - sqlmapproject/sqlmap: Automatic SQL injection and database takeover tool
linux için:
sudo apt install python
git clone GitHub - sqlmapproject/sqlmap: Automatic SQL injection and database takeover tool

SignIn

Üye
6 Eki 2022
170
84
Tokyo
hocam yardım eder misiniz toolu indirdim ama nasıl kullanacapım bilmiyorum
telegram t.me/elpasaii
teşekürler.

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,189
447
Sqlmap kullanımını buradan öğrenebilirsiniz: A-Z Sqlmap kullanımı
Teşekkürler hocam🙏🙏🙏

evet
GitHub - sqlmapproject/sqlmap: Automatic SQL injection and database takeover tool
kurulumu son derece basit kullanımı da bir o kadar
yeni iseniz biraz zorluk çekebilirsiniz.
grimner hocamız atmış kullanımını
termux üzerinden ise:
pkg install git
pkg install python
linux için:
sudo apt install python
Teşekkürler hocam🙏

Teşekkürler hocam🙏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.