SQL Açığı İle Neler Yapılır?

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Merhaba bir sitede SQL açık taraması yaparken 2 tane URL verdi acıklı bu SQL açığı ile neler yapılabilir hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,553
840
Semerkant
Merhabalar,

Buyurun:

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Peki bu karşı site türk sitesi ben hain değilim mail atsam böyle böyle diye sorun olurmu

Merhabalar,

Buyurun:

Karşıdaki türk sitesi ben hain değilim mail yolu ile bildirsem sorun yaşar miyim

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,553
840
Semerkant
Peki bu karşı site türk sitesi ben hain değilim mail atsam böyle böyle diye sorun olurmu

Karşıdaki türk sitesi ben hain değilim mail yolu ile bildirsem sorun yaşar miyim
Bu konu da bilgim yoktu. Genel olarak kimse bu konuda sizden şikayetçi olmaz. Eğer isterseniz proton mail kullanarak gizli de bildirebilirsiniz. Eğer bug bounty programı varsa sitenin ödül dahi alabilirsiniz.

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Oel
Bu konu da bilgim yoktu. Genel olarak kimse bu konuda sizden şikayetçi olmaz. Eğer isterseniz proton mail kullanarak gizli de bildirebilirsiniz. Eğer bug bounty programı varsa sitenin ödül dahi alabilirsini

Bu konu da bilgim yoktu. Genel olarak kimse bu konuda sizden şikayetçi olmaz. Eğer isterseniz proton mail kullanarak gizli de bildirebilirsiniz. Eğer bug bounty programı varsa sitenin ödül dahi alabilirsiniz.
Özelden yazdım hocam birşey sorcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.