Windows sql açığı olan sitede sqlmap e yazdığım sitede dbs leri göstermiyor sadece info ve warning çıkıyor

*darkus

Yeni üye
6 Eyl 2022
1
1
sitedeki sql açıklıkları bulabiliyorum ve o siteleri sqlmap e yapıştırıyorum ama sqlmap te dbs si falan hiç çıkmıyor. sadece info ve warning çıkıyor ve işlemi direkt sonlandırıyor.

Son düzenleme:

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,175
SQL açığının kullanılmasını engelleyen bir firewall olabilir. Firewall bypass kodları ile "Manuel SQL Injection" deneyin. Eğer tekrar hata alırsanız SQL açığı bir database'e çıkmıyordur.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
sitedeki sql açıklıkları bulabiliyorum ve o siteleri sqlmap e yapıştırıyorum ama sqlmap te dbs si falan hiç çıkmıyor. sadece info ve warning çıkıyor ve işlemi direkt sonlandırıyor.
Her SQL açığını sqlmap gibi automated araçlarla istismar edemezsiniz sitede büyük ihtimal WAF/IPS var.Manuel olarak bypass edin veya üst düzey sqlmap kullanımlarına bakın

R1Px

Üye
10 Eyl 2021
69
32
26
127.0.0.1
dostum seni engelleyen WAF/IPS şu parametreleri kullanman gerek = --random-agent --tamper=randomcase,space2comment,between --level=4 --risk=3 --no-cast --skip-waf --threads=10 --time-sec=6 -v 3 --dbs parametrelerini kullanabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.