SQL Injection Eğitimi | THT Cyber Star League

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,748
1,862
root@M3TA~#
9Ym9Cb.png
DHw0Pr.png

SQL İnjection EĞİTİMİ

Sql injection web uygulamalarında ki en ciddi açıkların başında gelir.
Özellikle frameworkler ve ORM (object Relatinal Mapping) gibi ekstra veritabanı katmanlarının popülerleşmesi ile eskisine göre bugünlerde
biraz daha az görülmektedir ama emin olun hala heryerde SQL injection açığına rastlayabilirsiniz.

TttL8Q.png

EĞİTİMDEN GÖRÜNTÜLER

V1jIQ3.png

CmNzqJ.png

81rb0w.png

TttL8Q.png

EĞİTİM ÖNİZLEME

Bu döküman üzerinde SQL injection, Dork oluşturma, Login Bypass, Script Zaafiyeti kullanma gibi konularda bilgi sahibi olacağız. Ve uygulamalı olarak öğreneceğiz.

BSc9yn.png

TttL8Q.png

EĞİTİM KAZANIMI

SQL İnjection eğitimi sonunda Web sitelerde SQL açığı keşfetme, Dork oluşturma, Login Bypass kullanımı ve script zaafiyeti hakkında bilgi sahibi olacağız.

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN

SQL İnjection Cyber Star League Eğitimi İle İlgili Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayınız (Şifre Özel Olarak İletilecektir)

Moderatör tarafında düzenlendi:

idhackris

Yeni üye
18 Mar 2018
35
12
Hatay
Şuan indiriyorum ama önizleme gördüğüme göre manual anlatım var galiba. Ben biliyordum fakat bilmediğim birşeyde olabilir, Fazla bilgi göz çıkarmaz :). Ve havij kullanan arkadaşlarda olucaktır. Onlar için kaçırmamaları gereken bir fırsat. Tekrardan Emeği Geçen Herkese Teşekkür ederim :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,854
Eğitimler Cyber Star League etkinliğine katılmış kişiler içindir, Cyber Star League sona erdiğinde herkese açık şekilde paylaşılacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.