SQLMAP İle SQL Injection Hack [Windows CMD Üzerinden] / Veteran 7

2 Ağu 2008
112
0
bu işlemleri yaparken vpn kullanıyormusunuz hocam birde bende shutdown ediyor. legal disclamer diye bir mesaj çıkıyor

SSG

Yeni üye
15 Eyl 2018
2
0
Bakü
Hocam bende böyle bir sorun çıktı.Ne yapmalıyım yardım edermisiniz.
MVvYl9.png

TTnethacker

Yeni üye
12 Şub 2019
12
0
Osmaniye
id değerini nasıl bulabiliriz

bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz diye soruyor hedef siteyi girip enter dediğim zaman

Moderatör tarafında düzenlendi:

nnsantns

Yeni üye
4 Şub 2008
1
0
Cevap: SQLMAP İle SQL İnjection Hack [Windows CMD Üzerinden] / Veteran 7

eline emeğine sağlık

Leocalas

Yeni üye
28 Haz 2019
14
5

Hocam hiç açıklı site bulamadım acaba nerede hata yaptım ?
Edit: halletim başka dork kullanmaya başlayınca baya bir açık buldum :D

Son düzenleme:

Linux2000

Yeni üye
1 Nis 2020
4
0

Teşekkürler hocam fakat nasıl mesaj bırakabiliriz benim şifrelerle işim yok be 1 tane mesaj bırakmak istiyom bunuda anlatabilirseniz çok mutlu olurum

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,861

Teşekkürler hocam fakat nasıl mesaj bırakabiliriz benim şifrelerle işim yok be 1 tane mesaj bırakmak istiyom bunuda anlatabilirseniz çok mutlu olurum

Bir websitesinde değişiklik yapmak istiyorsan yönetici paneline ve giriş bilgilerine ulaşman gerekiyor her şekilde.

Dark Script

Yeni üye
29 Şub 2020
4
0

teşekkürler faydalı forum olmuş

kirmizibulten28

Yeni üye
9 Eyl 2012
42
0

bu islemin tamami sadece sitede bir acik bulursak oluyor degilmi? sql acikli siteyi arayip bulmak lazim anladigim kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.